MARTINA HORŇÁKOVÁ

Focení svatby

Pro výběr fotografa na naši svatbu jsem měla jednoduché kritérium – jeho fotky mě musí hned oslovit a styl foceni nám musí sednout. Když jsem úplnou náhodou narazila na Monči web, bylo okamžitě rozhodnuto – z jejich fotek na vás hned dýchne pohoda, vřelost a teplo. Tohle bylo přesně ono! Trochu jsem se bála, že nás Monča odmítne – přece jenom to za námi s Patrikem měli přes půlku republiky, ale pro Monču naštěstí žádný problém. Domluva proběhla naprosto v pohodě, Monča je moc ochotná a prostě úplně v pohodě. Naše svatbička byla malá, jen s rodiči, svědky a Chaňovic. Monča s Patrikem nás dokonce vezli domů, kde jsme ještě fotili poslední fotky. S manželem jsme z fotek nadšeni, jsou nádherné, ještě jak přišly v té krásné dřevěné krabičce, prostě bomba. Moni a Patriku, díky, že jste s námi byli v náš významný den a máme na něj díky vám krásné vzpomínky ve formě úžasných fotek! Pro další foceni jste naše jasná volba!

LENKA LOUPANCOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Monču můžeme všem opravdu jenom vřele doporučit, je prostě skvělá..  Jak profesně, tak vůbec všeobecně je spravňácky pozitivní člověk, takže i když za normálních okolností na všech fotkách běžně vypadáte šíleně, ona je prostě kouzelnice..  Usmálo se na nás štěstí, a vyhráli jsme na jejich stránkách slevový poukaz, takže za nás, to rozhodně nebylo naše poslední focení..  Jo a co se týče rychlosti dodání fotek, byl to fakt extra fofr, takže Moni, ještě jednou děkujeme, za krásné fotečky.

NIKOLA GRYGAROVÁ

Fotily jsme 2x + focení svatby

Monča je skutečná profesionálka. Nejen, že dělá nádherné fotky… V den svatby jsme se viděly poprvé a ona si mě troufla z fleku nalíčit a učesat. Dokonce dokázala, že jsem byla maximálně spokojená a cítila jsem se díky ní krásná! Během focení se ke mě chovala jak ke královně. Držela kytku, pak deštník, přitom mi zvedala šaty, abych je co nejméně ušpinila, upravovala na mě i jediný vlásek, aby fotky byly perfektní, sbírala mi ze šatů broučky z lesa… Šikovnější, obětavější a sympatičtější fotografku jsme si s manželem nemohli přát. MONČO, DĚKUJEME ZA VŠE!

OLGA DAREBNÍČKOVÁ

Focení svatby

Můžeme s manželem opravdu jen a jen doporučit.
Monča se svým manželem byli opravdu moc šikovní, vše probíhalo tak jak mělo. Profesionální přístup, super atmoška a hlavně žádné focení ve stresu!!! Fotky jsou v super kvalitě a je radost se na ně dívat. Je vidět, že opravdu fotíte s láskou ♥️ Namáme žádné připomínky, byli jste skvělí. Můžeme jen doporučit.

LUBOMÍR ŠENKYŘÍK 

Focení svatby

Pokud chcete skloubit profi přístup s pohodovou atmosférou při focení, tak je Monča ta pravá! Před svatbou jsem z toho měl obavy, protože jsem před tím moc nevyhledával situace, kde bych musel být zvěčněn. Svatba mi ale ukázala, že to není zdaleka tak traumatický zážitek, naopak to může být příjemné a se ženou jsme si to náramně užili! Její služby jsou naprosto spolehlivé od předsvatebního přes samotné svatební focení až po následné dodání fotek. Určitě nás nefotila naposled, Mony moc děkujeme 

 

ŠÁRKA A FILIP HLAVNIČKOVI

Focení svatby

Jedním slovem ÚŽASNÁ dvojka fotografů! 

Už po RANDE foto, jsme věděli, že svatební fotky, budou jedním slovem DOKONALOST! A víte co? Jsou víc jak dokonalé! Teď už víme, že nikdo jiný nás fotit nebude, než Monča! Se vším nám pomohli/poradili, bez nich by jsme to nezvládli! Všichni nám fotky chválí a už vás nám i kradou! Na svatbě zapadli, jak dlouholetý přátelé. Těšíme se, až vás zase uvidíme!

♥ NEJVÍC DOPORUČUJEME! 

MODELKA ANASTASIIA TRIASUNOVA

Fotoprojekt La Bella Muerte

Měla jsem se možnost zúčastnit jedného z projektů Moniky a mám z toho ne jen krasné fotky, ale ještě i pozitivní emoce. Předevšim bych chtěla ohodnotit profesionální přístup ke všemu, co se projektu týkalo, a to nejen samotné focení ale také květinové doplňky a vizáž, o všechno se Monika postarala a udělala to topově. Během focení byla velmi přátelská atmosféra, která pomáhá uvolnit se před foťakem a úprava fotografie trvala jen pár dnů, které zároveň byly v nejlepší kvalitě. Moniku mohu doporučit.

ALICE A JAROMÍR VACLACHOVI

Focení svatby

Úžasné focení, úžasná atmosféra, úžasný přístup. Dodání fotografii přímo expresní, párové focení hned na druhý den a focení svatby do 3 dnů.. prostě úžasný. Upravené fotografie nádherné. Mockrát děkujeme.

BARBORA A PETR KUČEROVI

Focení svatby

Při dlouhém a vyčerpávajícím hledání šikovného a spolehlivého svatebního fotografa, jsme narazili na Monču. Osobně jsme ji neznali, avšak z jejích fotek osobitost vyzařovala. Vše foceno s lehkostí a především přirozeností. Již samotné popisky u fotek nás zaujaly. Jsou tak upřímné a lidské. Díky tomu jsme se rozhodli pro ni a v žádném případě nelitujeme. Předsvatební fotky jsou kouzelné a my už se nemůžeme dočkat těch svatebních :)

________

Když jsem zde před pár týdny psala chválu na předsvatební focení, již jsem věděla, že svatební focení dopadne stejně výborně. Teď si říkám.. výborně? Ono dopadlo NESKUTEČNĚ. Momentálně si fotky prohlížím stále dokola a řeknu vám, že bych je v tuto chvíli nejradši objala a snesla modré z nebe. Jenže ani to by nevyjádřilo to obrovské poděkování, které si tahle úžasná dvojice zaslouží. Jsou pohotoví, spontánní, nápadití a talentovaní. A k tomu všemu lidé se zlatým srdcem. Věřila jsem jim od první chvíle a pokud si i vy, budoucí novomanželé, chcete užít svůj den, mít krásnou a stále živou památku nejen pro sebe, ale i pro své blízké, oslovte Monču Děkujeme!

KLÁRA KNOPOVÁ

Fotily jsme spou 1x

Děkuji Monice za nejen dokonale krasné fotky, ale i velmi příjemnou chvíli strávenou při focení  Skvělá domluva a velmi rychlé a precizní dodání fotek. Já i můj chlupáč doporučujeme všemi deseti!

4.B Z VETERINY

Focení tabla

Když jsme jako studenti 4.ročníku vymýšleli jaké téma zvolíme na tablo byl to zpočátku boj. O volbě fotografky jsme měli jasno už od začátku. Shodli jsme se právě na Monči, protože za 1. fotí úžasné fotky, za 2. je absolventka naší školy – Tauferovy SOŠ veterinární v Kroměříži a za 3. chtěli jsme podpořit její rozvíjející se talent. Styl focení našeho tabla byl zcela nevšední a to před plátnem, na který byl projektorem promítán obrázek zvířete. Monča se nám přiznala, že se s takovým stylem focení ještě nesetkala, ale že rozhodně nebrání novým zkušenostem. Samotné focení probíhalo v přátelském duchu a myslím, že konečný výsledek se moc povedl.  Ještě jednou bych chtěla jménem celé naší třídy 4.B Monči poděkovat za skvělou spolupráci a popřát ji do budoucna spoustu skvělých zákazníků.

ZDEŇKA VITOVSKÁ

Fotily jsme spolu 1x

S Mončou je focení TOP zábavou. U celého focení jsme se neustále smáli a díky tomu vznikly naše krásné a přirozené fotky, za které jsme neskutečně vděční‼️ Nikdo nás nemohl zachytit lépe. DĚKUJEME 

MARKÉTA ŠUPPLEROVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Děkuji opravdu upřímně za super zážitek. S Monikou jsme měli tu radost poznat se na charitativním focení pro pejsky (a s pejskem) – nevěděli jsme, co čekat, přijeli jsme pozdě, blázinec, děti, pes, stres. Během chvíle stres i nervozita opadla, Monika je příjemná, přirozená, pohodová, prostředí na focení bylo taky super. Výsledek nad očekávání, prostě boží! I když nejsme z Brna, rádi přijedeme zase někdy na focení!

MICHAELA LORENCOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

S přítelem jsme se rozhodli, že si necháme nafotit krásné párové fotky a po zhlédnutí Monči fotek, byla jasnou volbou.  Pro nás oba to byla první zkušenost s focením, takže jsme byli zpočátku nervózní a nevěděli jsme jak a kam si stoupnout, Monča nám ale naštěstí se vším poradila. Příjemnou atmosféru, která při focení panovala, ještě umocnily její dvě psí slečny. Výsledné fotky nás velmi nadchly. Monča umí krásně zachytit ten správný moment a vystihnout tak krásu okamžiku. Takže pokud chcete mít krásné fotky na památku a užít si při focení legraci, tak tuhle slečnu můžu jenom doporučit. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne a krásné fotky.

MICHAL ZAPALA

Fotili jsme spolu 1x

S fotoaparátem většinou nejsem kamarád a na podobném focení jsem dosud nebyl a nevyhledával jej. Říkal jsem si, co od toho mám očekávat. S Mončou však bylo focení supr, zábavou a užil jsem si jej. Určitě bych Monču doporučil jako skvělou fotografku :) !

JANA MEISTEROVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Bylo to naše první focení, ale díky Monice to dopadlo super, miluji to její # teď se pomačkejte # používáme to i nadále… Fotky jsou krásný a všem se moc líbí, jsem nadšená. Jana

MONIKA HEMZALOVÁ

Focení svatby

Hledala jsem fotografa na svatbu, při procházení všech různých webů mě zaujaly Mončiny fotky, vypadaly tak přirozeně a přitom originálně. Po mém oslovení mi hned napsala, domluvily jsme termín předsvatebního focení abychom se ,,ošahaly“ :) a pak náš den D. Musím pochválit za rychlou komunikaci, vyhovění požadavkům na fotky. Ač se nerada fotím, tak během párového focení byla legrace a rychle to utíkalo. Během celého dne jsem o Monči vůbec nevěděla. Dodání fotek bylo bleskové. S fotkami jsme moc spokojeni, barvy, detaily… Všem Monču můžu jen doporučit.

ŽANETA NEDVĚDICKÁ

Fotily jsme spolu 1x

Parádní, vtipné, záživné focení, které mne bavilo. Určitě si focení někdy zopáknu, bylo to TOP, fotky dle mých představ. Díky moc :)

VENDULA JONÁKOVÁ

Focení svatby

Ahoj Mončo, 
přišly a jsou úplně úžasný. Každou chvíli na ně musím koukat znovu, asi mě to nikdy neomrzí. A nevěřila bych, že i u fotek, na kterých jsem já někdy řeknu: ty jo, tahle je fakt krásná a moc chválí i okolí, je to fajn pocit. Moc děkujeme :)

HEREČKA DOMINIKA DUFF

Fotily jsme spolu 1x

Probudila jsem se toho dne ošklivá, napuchlá a naprosto nepřipravená fotit se. Přesto jsem ale doběhla na místo a setkala se s Mončou. Nechápu, jak je možné, že vás jedna osoba je během prvních deseti minut schopná přesvědčit nejen, že jste krásní, úžasní, vtipní a dokonalí, ale dokonce vám vykouzlí skvělou atmosféru, kdy se hodinu v kuse v podstatě smějete a čas utíká jako nic. Navíc odcházíte s pocitem toho, že ty fotky musí být prostě skvělé, protože takhle krásní jste ještě nikdy být nemohli. A víte co? Ty fotky budou parádní. Protože to bude Monča, kdo vás bude fotit!  A jako bonus? Má boží kočičí pantofle.

PATRÍCIE A VÁCLAV GILLAROVI

Focení svatby

Super skvělé fotky, Monča nám fotila předsvatební a svatební fotky  neměla to s námi vůbec jednoduché a přesto jsou fotky krásné. Jsme moc spokojeni a budeme doporučovat 

FOTOGRAFKA KATEŘINA SKOPALOVÁ

Fotily jsme spolu 8x

Moc děkuji Monči za nafocení té mojí chlupaté bestie a ty fotky mě postrčily ke společnému focení a mám jasno, komu budu psát ;) Velmi milá, upovídaná fotografka, která bere focení na pohodu, dle možností a nálady psa. Focení jsem si opravdu užila a všechny fotky dokonale vystihují tu moji obludičku. Doporučuji a děkuji :)

KLÁRA MANOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

I když můj psí ušoplesk neumí poslouchat a pořád někam prchal, mám od Monči krásné fotky, děkuju.

KLÁRA GARGULÁKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Monču mohu jen doporučit. Úžasný přístup, na všem jsme se bez problémů domluvili. Fotili jsme rodinné focení s naší 22 měsíční dcerou, která moc nechtěla spolupracovat, ale diky profesionálnímu přístupu a trpělivosti fotografky vznikly kouzelné fotky. Moc děkujeme a spokojenosti maximální! :)

LENKA BÍLÁ

Focení svatby

Tento úžasný, optimismem sršící člověk, si Vás, jakožto objekt fotografování, dokáže nalíčit i učesat, a to tak skvěle, že na fotkách vypadáte naprosto přirozeně a krásně. Upřímně, čekala jsem takové ty klasické fotky, ale to, co Monča předvedla, předčilo mé očekávání. Neskutečně nádherné fotky. Dohromady s manželem tvoří výbornou dvojku a focení s nimi je naprosto přirozené a uvolněné. Už se nemůžu dočkat, až bude další příležitost k focení Moc oběma děkuju!

berenika kopková

Fotily jsme spolu 2x

Nejmilejší, nejšikovnější, nejtrpělivější člověk jakého znám. Na focení už jen k Chaňovic. :)

KLÁRA SŮKALOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Mončo, focení se mi líbilo. Hlavně v tom, že jsi nebyla nijak náročná, a že jsi mi případně poradila, jak si mám stoupnout, natočit se nebo kam dát ruku nebo nohu a tak. A líčit umíš fakt krásně, to rozhodně. Fotky máš krásně upravené, není to nijak přehnané a vypadá to hezky. A líbilo se mi, že ses podívala na nějaké místo a hned jsi věděla, že tam by mohla být hezká fotka. Prostě v tom už umíš chodit :)

KRISTÝNA PULPÁNOVÁ

Fotily jsme spolu 7x

Spolupráce s Mončou je prostě parádní. Má trpělivost, nápady a spoustu pozitivní energie. Zvládla udělat překrásné fotky naší náladové Neldy (i když zrovna náladu neměla). Měla trpělivost a odvahu fotit mě a mého přítele a vznikla krásná fota. Spolupracovaly jsme spolu několikrát a rozhodně nekončíme. Pokud hledáte někoho, s kým se zasmějete, popovídáte a nebudete vůbec vnímat, že vás někdo fotí, tak Monča je jasná volba.

KAMILA URBANOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Jedno z nejlepších focení, co jsem zažila, Monča je v pohodě slečna, nestyděla jsem se pózovat, dělat ksichty, hrozně jsem se nasmála, fotky jsou taky krásné, experimentovaly jsme, prostě bezchybnost :)) Těším se na další focení!

MODELKA LUCIA FORINTOVÁ

Fotoprojekt Láska az za hrob

Fotoprojekt Arachnophobia

Fotoprojekt Demogorgon

Fotoprojekt Billy (Saw)

S Monikou sme fotili hororový projekt a s výsledkom som maximálne spokojná  Monika je veľmi milá a kreatívna, všetko mala vopred pripravené a zorganizované. Pri fotení nebol vôbec žiaden stres a za 2 dni som mala upravené fotky. A tiež má úžasných psíkov!  Doporučujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu :)

ANEŽKA KOVÁČOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Jsem velmi ráda, že jsem s Mončou fotila, má zajímavé nápady a dokáže si poradit i s nezkušenou holkou. Fotky vyšly hodně dobře, já jsem byla rozhodně příjemně překvapená. Kdo by to řekl, že můžu být takhle krásná…   Všem, kdo si chtějí zafotit a něco pěkného si z toho odnést určitě doporučuju :)

FOTOGRAFKA MICHAELA ČERNÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 3x

Monču mohu vřele doporučit! Fotila jsem s ní několikrát a vždy jsme si užily hromadu srandy a skvěle jsme si popovídaly :) Fotografové sami mají nouzi o ty, co by vyfotili je samotné a jsem ráda, že jsem našla človíčka který tento problém hravě řeší  Fotografové sobě!!

DENISA SKOTÁKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Moničkou bylo úžasné. Byl to příjemný den a byla legrace. Fotky jsou úžasný, jsem maximálně spokojená. Já jen a jen doporučuji. Určitě to není moje poslední focení. Děkuju Moni!!!

ANNA HRAZDILOVÁ

Fotily jsme spolu 3x

Jelikož jsem fotila poprvé, byla jsem docela nejistá, ale Monča je moc milá, celou dobu jsme prokecaly a dost mi pomohla i její skvělá psice Judy. Nakonec mě focení opravdu bavilo, Monča mě krásně nalíčila a fotky jsou opravdu parádní, doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce.

MONIKA FORMÁNKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Jak hodnotit focení s Mončou? Jednoduše řečeno SUPER. Ze začátku mi Monča radila, jak se sednout, stoupnout či jak se tvářit a po pár desítkách fotek jsem se už začala uvolňovat. Věřím, že to nebylo první a poslední focení a bude další :) S Mončou jsem se nasmála, a to tu atmosféru výrazně zlepšilo. Z fotek jsem moc spokojená. Těším se na další focení. SPOKOJENOST.

KRISTÝNA MINAŘÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení za krásného počasí s talentovanou fotografkou. Jelikož to byla má první zkušenost co se týče focení, tak jsem byla nervózní , ale vše dobře dopadlo a já mám pěknou památku.Určitě doporučuji.

MARTIN WOJACZEK

Fotili jsme spolu 1x

Focení bylo skvělé. Monča si hravě poradila i s hyperaktivní Febee a na fotkách zachytila přesně její povahu. Po celou dobu jsme se skvěle bavili a na konci jsme společně vyvenčili pejsky. Určitě doporučuji všem, co si chtějí nechat nafotit své čtyřnohé mazlíčky.

ANETA FRYČOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

S Mončou jsem fotila poprvé, tak sem nevěděla co od toho čekat, ale bylo to super. Jako správné fotografce jí nevadilo válet se po zemi a občas být v opravdu zajímavějších pózách než modelky. (Paparazzi :D) I přes to horko sme si focení myslím obě užily a bylo nám i veselo. Občas se mnou zapózovala i Judynka :) Fotky se moc povedly a focení s Mončou můžu jen doporučit !

MICHAELA POKORNÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Mončou bylo velmi uvolněné. Má skvělé nápady na pózy, ale když si vymyslíte vlastní, tak se tomu nebrání, což je skvělé, protože Vás nenutí do něčho, co byste nechtěli. Monča je skvělá fotografka a je vtipná… Fotky jsou skvělé a na další spolupráci se velmi těším. Vřele doporučuji :)

BARBORA UCHYTILOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Myslím, že moje zkušenost se shoduje se všemi ostatními, podle toho co psali za recenze. Za mě osobně můžu říct asi jen super :) Jak komunikace, přístup, samotné focení, tak i výsledek. No zkuste sami a uvidíte :)

PETRA MARTÍNKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Nikdy jsem neměla příležitost se nechat vyfotit a strašně se mi představa líbila. Bála jsem se jen tak nějakého fotografa vybrat i z toho důvodu, že ho neznám osobně.
Monču a jejího manžela jsme potkali náhodou na svatbě našich přátel. Hned nám padli do oka i právě proto, že jsou pár a pracují spolu, jsou veselí, mají naprosto lidský a přátelský přístup k lidem, své práci a přírodě. ♥ Pár dní po svatbě jsem Monče psala s žádostí vyhotovení poukazu na párové focení s tím, že poukaz bude dárek pro přítele k našemu výročí. Poukaz jsem měla do pár dní ve schránce a nemohla jsem se termínu focení dočkat Přítel měl velkou radost, že nás budou fotit právě Chaňovic :) Den focení byl tu, my měli vše nachystané a Monča s manželem i se svoji smečkou přijeli až k nám na chatičku u lesa, kterou tak milujeme. Děkujeme za to, že jste přijeli až na tenhle náš konec světa. Děkujeme za kamarádský přístup a rozesmívání při focení, protože člověk se prostě stydí, neví kam s rukama, natož s nohama. Monča přesně ví kdy cvaknout, aby zachytila to krásné. Díky citu k focení a dobrému srdci nám fotky zůstanou jako nádherná památka na ten nejroztomilejší den  Poslední převlečení do košile a šatů přitel využil k příležitosti žadosti o ruku. Fotky jsou nádherné, oba jsme z nich nadšený a myslím, že i když napíšu znova slovo děkuji, nebude poděkování dost. Těšíme se příští rok na další příležitost focení, ale tentokrát svatební 

NIKOLA HORÁKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Super domluva, krásný fotky, mega vstřícná  zvládla s úsměvěm naše tři psí neposluchy  (snad si mě bude chtít někdo vzít, protože fotografa mám jasnýho ) Děkujem

MICHAELA + ONDŘEJ WEISS

Fotily jsme 12x + focení svatby

Nejlepší fotografku, jakou si můžete na Vaši svatbu vybrat, je právě Monča! Nejen, že je hrozně nenápadná a je vždy v pravý čas na pravém místě, ale dokáže zachytit všechny důležité momenty a k tomu ještě něco navíc. Při focení manželského páru Vám poradí kam dát ruku, jak se tvářit nebo Vás i sama rozesměje, a tak vzniknou ty nejkrásnější fotky jaké si ani nedokážete představit. Co se týče rychlosti dodání fotek, než se vzpamatujete ze svatební párty, už uvidíte první fotky. A za pár dní na Vás bude doma čekat malé překvapení, díky kterému budete mít tu nejkrásnější památku na Váš jedinečný den.

MARTIN PECHÁČEK

Fotili jsme spolu 2x

Doporučuji skvělý přístup a komunikaci. Super nápady na originální fotky a ten proces je už sám o sobě zážitek! :D Určitě vyzkoušejte! :)

PAVLA HALOUZKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Na Monču jsem dostala kontakt od sestřenic, které s ní už absolvovaly nejedno focení a výsledek byl vždy super. Proto, když jsem chtěla krásné těhotenské a rodinné fotky, jsem se rozhodla využít služby právě Monči. Domluva je velice rychlá a hlavně vstřícná, není pro ni problém dojet kamkoliv a vyhovět jakemukoliv přání, které budete mít. Při focení, jsem ocenila její rady jak si stoupnou, zapózovat nebo se podívat, aby to vypadalo co nejpřirozeněji a přitom hezky. Má velikou trpělivost i co se malých dětí týče, což ukazala při focení 2 leté dcery. A nakonec dodání fotografií bylo expresně rychle, v pátek proběhlo focení a v pondělí jsem měla fotografie u sebe. Abych to shrnula, focení jsem si moc užila a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Určitě focení s Mončou nebylo poslední. A Vám všem ji můžu s klidným srdcem doporučit. Pokud si chcete focení užít, zaznamenat nějakou důležitou chvilku, kde se budete cítit přirozěně a bez rozpaků určitě oslovte právě Monču, umí z malé chvíle udělat krásnou vzpomínku na celý život :)

MARTINA NĚMCOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Ahoj Moni,
děkujeme za krásné fotečky! Zaláskované focení jsem dostala od Ondry jako dárek (do kterého se musel hodně přemlouvat, protože před objektivem se vůbec necití. O to víc jsem si cenila, že jsem takový dárek dostala ). Musím říct, že jsme si focení, díky Tobě, maximálně užili OBA. Jsi prima fotografka/vůdkyně psí bandy/máma/studentka v jednom. Je až k neuvěření, jak se Ti podařilo zachytit ty okamžiky radosti, štěstí a souznění, které s Ondrou prožíváme, když jsme spolu. Děkuji za krásný dárek 

HANDIPET RESCUE

Fotili jsme spolu 2x

Moc krásné fotografie vysoké kvality s příjemnou fotografkou, která myslí na pejsky a kočičky v nouzi, reklamní fotografie produktů vytvořila rychle, profesionálně a přesně podle našich představ  Děkujeme.

Organizace: handipet.org

Obchod: www.shop.petheroes.cz

RADKA JAŠKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Děkujeme za krásné podzimní focení na dobrou věc a hlavně, že během chvíle jsme stihly nádherné momenty ♥

VERONIKA A ONDŘEJ JEŽKOVI

Focení svatby

Já, ani můj kluk (tedy teď už manžel), nejsme úplně extroverti, kteří by s potěšením pózovali před fotoaparátem. Proto jsme byli trochu nervózní – hlavně u předsvatebního párového focení. Byla to pro nás první fotozkušenost. Ale Monča je skvělá. Atmosféra byla přátelská, uvolněná a příjemná. A i když bylo počasí ryze podzimní (mrholilo), fotky vyšly nádherně! Monča to zkrátka umí, o tom žádná. Na svatbě byl Mončin přístup stejně milý a příjemný a fotky, které ze svatebního dne vznikly, chválí úplně všichni, kdo je viděli. Monča úplně přesně naplnila naše očekávání. Komunikace s ní navíc byla parádní, rychlá a bezproblémová. Moni, ještě jednou moc děkujeme!!! 

ALICE FUKSOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Moniko, seš úžasná, děkujeme za krásné fotky, trpělivost a skvělý přístup!!!! Takovou rychlost jsem ani nečekala,nejde nic vytknout jenom ještě jednou poděkovat :)

PETRA ČECHOVÁ

Fotily jsme 9x + focení svatby

S Mončou se znám už nějaký ten pátek a tak jsem s ní absolvovala i několik focení. Ať už se jednalo a focení mé maličkosti, mého psa, či párových fotek fotky jsou vždy krásné a originální. Vždy hýří skvělými nápady kde se jak nastavit a do jakého křoví zapadnout. Naposledy jsem měla tu čest, že byla mým hostem na svatbě. Foťák k ní neodmyslitelně patří a tak si ho přivezla s sebou i na svatbu, aby mi udělala pár cvaků z našeho výjmečného dne. A musím říst, že fotky jsou jako vždycky skvělé. Všechny mě vrací zpátky k tomuto dni a k tomu jak byl úžasný, vysmátý a uvolněný. Je to krásná vzpomínka na celý život :)

LUCIE HAPÁKOVÁ

Focení svatby

Milý přístup, vstřícnost, při focení pohoda a krásné fotky, nic umělého. Mohu jen vřele doporučit!

MIRANDA ŠPAČKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Monika za námi přijela až do Prahy, aby nás vyfotila v našem nejmilejším parku, odkud jsme chtěli mít krásné podzimní vzpomínky.  A i když měla za sebou dlouhou cestu, byla trpělivá a moc milá a báječně si poradila s naší tříčlenou psí smečkou, dokonce je zvládla vyfotit i všechny pohromadě, což se zdálo jako nemožný úkol! Z fotek jsme nadšení a na focení máme jen ty nejlepší vzpomínky. Moc děkujeme 

IVANA ROUSOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Za nás strašně noc děkujeme za Newborn foceni.. byly jsme překvapeni jak foceni v domacim prostředí může vypadat hezky a přirozeně, žádné umělé pózy … prostě POHODA.. A především s malým miminkem jsem ocenila rychlost focení s parádním výsledkem. Všem vřele doporučuji zažít foceni pod taktovkou Monči. Děkujeme za úžasný zážitek.

IWETA ŠTĚPÁNKOVÁ

Fotily jsme 3x

S Mončou jsme velmi spokojeni, perfektní domluva ohledně termínu, fotek – to byl fofr,že jsem zírala. Fotky všechny krásné, no kecám – překrásné, prostě perfektní (my, kteří vypadáme všude hrozně) !!! Mohu jen a jen doporučit, ve výsledku si z výběru fotek není možné vybrat!!!! Bomba Mony a smekáme, s nikým jsme nebyli takhle spokojeni, těšíme se na další… ;)

MICHAELA CHÁBOVÁ

Fotily jsme 1x + focení svatby

S Mončou a její pso-lidskou smečkou jsem se poprvé setkala 27.8.2016 kdy skvěle zaznamenávala náš velký den, den naší svatby. Monča přesně splnila mé přání a fotila hlavně momentky, neskládala nás do nějakých umělých kruhů, srdcí a tak podobně, dodržela 100% mé přání a tím byly právě momentky. Během focení před obřadem a během obřadu jsme o Monče vůbec nevěděli, prostě mezi nás natolik zapadla, že nechápu jak mohla pořídit tak úžasné snímky. Po obřadu a hostině nám Monča dělala párové fotky a jen hýřila nápady, půjčili jsme si na několik fotek i její Myš, která nám byla skvělým parťákem. No a 28.7.2018 nám Monča přijela až k nám do Černova nafotit naši rozrůstající se rodinu, 5 nových členů, 5 štěňátek německých ovčáků v chovatelské stanici Tartarus nefarius. Focení bylo skvělé! Monča se ke štěndům chovala absolutně skvěle, fotila jak blázen, jelikož v době focení bylo mímasům už 6 týdnů a jelikož jsou to štěňata z pracovní linie lítala jak pominutá, Monča s nimi měla svatou trpělivost a válela se po zemi, vydávala šílené zvuky, dokonce i kvůli skvělému záběru vylehla štěněčí hoví, což mě mrzelo, ale Monča nad tím jen mávla rukou, její muž byl taky suprový! Pořád lovil odbíhající štěňata a podával nám je. Během focení jsme si skvěle popovídali, štěňátka jsme posocializovali a hlavně skvěle nafotili! Mončiny služby můžu jen a jen doporučit a opravdu neváhejte! Užijete si legraci a jako bonus budete mít báječné fotky! :)

VERONIKA STEJSKALOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení bylo moc fajn, paní fotografka byla milá, veselá a hezky se s ní spolupracovalo, lokace místa focení nás sice moc nenadchla, ale i tak jsme si to opravdu hodně užily a všem jen vřele doporučujeme. Za blog Zážitky na 4 – Verů, Jíťa a Eli.

FOTOGRAFKA VERČA POSPÍŠILOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení u Monči byla moje premiéra, měla jsem strach a bála se, že fotky nevyjdou tak, jak bych si přála. Chyba lávky! Po celou dobu focení vládla velice příjemná, uvolněná a vysmátá atmosféra. Stud šel hodně rychle do háje. Pokec, jako bychom se my dvě znaly snad sto let, taktéž nechyběl. Dodání fotek bylo až nad očekávání rychlé a samotné fotky? Jednoduše dokonalost. Nádherně zachycená přirozená krása, krásná památka a chuť nechat se zase brzy vyfotit. DĚKUJI MONČO JEŠTĚ JEDNOU ZA KRÁSNÝ FOTKY.

DIANA ŠULOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

S Mončou je rychlá domluva, příjemná atmosféra při foceni, kde poradí, ukáže, rozptýlí a nakonec fotky bleskurychle dodá! :)

RADKA TOTKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

S Monikou máme za sebou druhé focení a opět úžasné fotky, skvělý přístup, a hlavně hoooodně trpělivosti  Dcerka je trošku bojínek, ale s Monikou a jejími dvěma pejsky zvládla focení na jedničku. A já? Nejsem zrovna typ který by se rád fotil, nejsem fotogenická, s Monikou to ale šlo ani nevím jak. A dokonce na těch fotkách vypadám dobře  Což je další velké plus  Můžu jen doporučit. Je to pohoda, žádný stres….. a tak to má být. Díky moc!

FIRMA 4DOX

Fotily jsme spolu 4x

S Monikou jsme fotily 4x. Poprvé moje fenky a pak naše výrobky. Vše proběhlo vždy přesně podle domluvy a včas. Fotky dělá krásné a využíváme je k propagaci už několik let. Děkuji za příjemnou spolupráci a těším se na další :)

Web: www.4dox.cz

SABINA BLAHUTOVÁ

Fotily jsme spolu 4x

Monča jako fotografka i jako člověk je naprosto úžasná. Známe se už nějaký ten pátek a naše focení probíhá vždy v přátelském a veselém duchu. Je velmi pečlivá v přípravě před samotným focením, ať už se má Monča postarat o oblečení, doplňky, líčení či účes je to vždy na jedničku. Její nápady jsou kreativní, fotografie krásné a hlavně mají své kouzlo… Jakoby každá její fotografie zachytila něco navíc, čeho si na sobě nevšímáme. Za mě bezkonkurenčně nejlepší fotografka! Moni děkuji, že po zhlédnutí svých fotek od Tebe si vždy aspoň na moment připadám krásná.

SOŇA SCHOSSMEIEROVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Monča je skvělá sympatická fotografka. S tím mým šídlem to neměla vůbec jednoduché – chvilku neposeděl a vůbec se mu nechtělo spolupracovat :D A přesto dokázala zmáčknout spoušť v pravou chvíli a vyšly z toho nádherné fotky. Moc děkujeme za příjemný den a vřele každému doporučuji.

FOTOGRAFKA NIKOL D.

Fotily jsme spolu 3x

Když jsem přišla na místo srazu, nejdříve jsme se nemohly poznat, ale hned po seznámení moje počáteční rozpaky byly v tu ránu pryč. Po prvních snímcích jsem se „oťukala“ a vše probíhalo parádně :). Pózy jsme vymýšlely průběžně a během toho si povídaly o focení a všem kolem toho. A z výsledných fotografií jsem si sedla na zadek. Jsem moc ráda, že se focení uskutečnilo a snad nebylo první a zároveň poslední. Bylo moc příjemné stát po dlouhé době na opačné straně foťáku.

LUCIE KAŠÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

S Mončou je focení v první řadě hrozná pohoda a všechno je přirozené. Moc jsme si to užili, pokecali a taky se zasmáli. No a v neposlední řadě to, proč se to dělá – fotky.. Za moc fajn stráveným časem je totiž pak opravdu nádherný výsledek. Krása, doporučuju, jsme nadšení! A dvě psí asistentky jsou taky boží!

DITA HOŘÍNKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Spolupráce s Mončou byla velmi příjemná a určitě ne poslední. Bylo to mé první focení, a proto jsem se ze začátku trochu obávala, že nebudu vědět, jak přesně pózovat, ale fotografka mi se vším poradila. Monika je velice vstřícná a profesionální. Její fotky jsou pěkné a člověk na nich vypadá přirozeně. S výsledkem jsem nadmíru spokojena.

MARTINA BERKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Monča je moc šikovná fotografka, protože dokáže člověka mimo jiné i rozesmát a pak zmáčknout spoušť v ten pravý okamžik. Focení s ní je takové nějaké přirozenější a uvolněnější než obvykle. Perfektní spolupráce. Díky!

MARKÉTA SVOBODOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Naprosto skvělá práce! Skvělá atmosféra díky fotografce a ještě lepší výsledky! Naprosto doporučuji komukoli, kdo chce výborné fotky a v průběhu focení pohodu a srandu!

VERONIKA RUDY

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Mončou jsem si moc užila. Je přátelská a moc nápaditá. Nebyl problém když jsem už nevěděla co, aby mě vedla :) Díky uvolněné atmosféře jsem se dokázala uvolnit a focení si užít. Určitě doporučuji :)

KRISTÝNA VRZALOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení s Mončou jsem si moc užila. Je přátelská a moc nápaditá. Nebyl problém když jsem už nevěděla co, aby mě vedla :) Díky uvolněné atmosféře jsem se dokázala uvolnit a focení si užít. Určitě doporučuji :)

MARIE MADZIOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Prostě supr, bomba, bezva, cool. Moje první a doufám, že ne poslední focení s Mončou. Fotky jsou perfektní. Snad zázrak nebo kouzelné ručičky a pestré nápady, které se rodí Monči v hlavě. Perfektní nálada pro udržení úsměvu na fotkách. Stejně tak výběr nádherného prostředí v téhle popelnici světa. Moc děkuji za hezké fotky a příjemné jarní odpoledne :)

LENKA VRÁNOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení s Mončou byla jednoduše PARÁDA. Počasí nám perfektně vyšlo, takže na celém dnu nebyla žádná chybička. Společnost nám dělala psí slečka Judy. Monča byla na včechno perfektně připravená. Líčení si studovala dopředu a když se vyskytl problém, hned ho vyřešila. Monča mi od začátku říkala jak mám stát,tvářit se. Jednoduše všechno vymýšlela ona. Pro nejlepší fotku je ochotná vlézt až na strom. A to do slova :) Za celý den se nestalo, aby neměla nějaký nápad. Monča má vyšlápnutou hodně dobrou cestu k dokonalosti :) Díky za super den a super zážitky!

ELIŠKA BUGÁŇOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení s Mončou bylo parádní. Hned od začátku vládla uvolněná atmosféra a bylo se o čem bavit. Ačkoliv jsem s pózováním neměla příliš zkušenosti, nebyl to vůbec problém. Monča mě skvěle naváděla a postupně už to šlo samo a byla to zábava :) Jsem strašně ráda že jsem si ten výlet za ní udělala a mohla poznat super člověka i fotografku. Určitě to nebyl můj poslední výlet. Naprosto doporučuju.

ALENA MOLTAŠOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Po dlouhé době máme krásné fotky  moc děkujeme Monči. Určitě se zase vrátime. Moc doporučuji šikovná mladá slečna :)

VĚRA PAVLÍČKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Monikou bylo super! Nikdy jsem se nenechala takto fotit, protože jsem docela stydlín, ale zajímavé fotky od Moniky mě přiměly k tomu to zkusit. Fotografka a její psíče skvěle odlehčili situaci, takže nervozita brzy opadla a focení mě bavilo. Ke všemu mě hezky nalíčila, takže jsem se cítila jako modelka. Mám z toho moc dobrý pocit a k tomu ještě krásnou památku v podobě profesionálních fotografií.

JANA PRAŽÁKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

S Mončou proběhlo mé první focení a doufám, že ne poslední. Známe se, takže komunikace plynula velmi svižně. Navíc si u focení s Mončou procvičíte břišní svaly a prodloužíte život. Nudné focení to opravdu není. Jedním slovem můžu říct, že je to Kouzelnice s foťákem. Přeju jí hodně úspěchu a těším se na další spolupráci. Děkuji :)

TEREZA VORLOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Bylo to moje první focení, a kdybych nevyhrála poukaz, tak by mě ani nenapadlo se na nějaké focení domluvit. S Monikou byla perfektní domluva, místo focení a líčení jsem nechala na ní a myslím, že se fotky povedly. Takže moc děkuji a spolupráci s ní můžu jen doporučit.

JANA PETRŽELKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Naše těhotenství je veliký zázrak a proto jsme si ho chtěli zachytit navždy, vybírali jsme fotografa docela dlouho, pak jsme ale videli fotky kamarádky Nikči a ta nám povyklálada o Monice – no a její stránky nás hodně oslovily a to focení bylo úžasné. Nejenom, že umí opravdu dobře líčít – chodila bych na to klidně každý den, moc příjemná záležitost – měli jsme z toho obavy, jak to zvládneme, jestli to budeme umět, co to převlékání, nakonec to bylo moc přijemné a Ty obrázky, co Monika vytvořila – to je neuvěřitelná nádhera, která se moc líbí…Zachytila se vší možnou grácií nás dva tak, jak bychom si ani nepředstavovali. Patří jí velké dík a rozhodně doporučujeme a snad se zase brzo uvidíme.

ELIŠKA SMĚLÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Mončou bylo moje první focení vůbec. I přes prvotní obavy probíhalo focení na jedničku :) Monča je moc nápaditá a pohodová fotografka. Nesmím ani opomenout parádní nalíčení. Výsledné fotky rozhodně stojí za to! Monču vřele doporučuji, moc děkuji a těším se na další spolupráci!

LUCIE ESTERKOVÁ

Fotily jsme 6x + focení svatby

Focení s Mončou je parádní. Fotily jsme spolu několikrát a fotky jsou pokaždé perfektní. Pěkně nalíčí, poslechne si návrhy, a když mě nic nenapadá, sama něco vymyslí za mě. Pomáhá, když nevím, jak se mám tvářit, dává mi rady. Co se týče průběhu focení, tak musím říct, že pokaždé odjíždím s velice dobrým pocitem. Jde vidět, že to nedělá poprvé. Moc děkuji a těším se na další focení. Navíc Monča nafotila i naši svatbu a fotečky jsou prostě ♥ ♥ ♥

________

Musím přidat focení, která jsme od té naší veselky nafotili. Od naší svatby jsme se viděli už 4x. Nejdříve mi Monča pomohla z realizovat plán ohledně překvapení pro budoucího tatínka, potom to bylo těhotenské focení, newborn a potom focení s tou naší princeznou ve 3 měsících. Všechny focení byla naprosto úžasná a pak když je vidět to dílo, je to úžasné. Monča je prostě hvězda. Máme památku na celý život ♥ Všechna focení byla prostě parádní!

MARCELA JANOUCH GAJDÁČKOVÁ

Focení svatby

Měli jsme s manželem možnost poznat tento pár na naší svatbě, kde nám udělali ty nejkrásnější fotky, jaké jsme si jen mohli představit… ♥ Když jsme fotografa pro naši svatbu vybírali, měli jsme jasnou představu… Nic strojeného, umělého, nudného, ale naopak plné energie a zaměřené na drobné detaily a okamžiky Už při shlédnutí jejich webu jsme věděli, že máme vybráno   a vyhráno! Úžasný přístup, perfektní organizace… Ke svatebnímu focení můžete využít i jedno předsvatební, což je podle mě úplně úžasné! My ho bohužel nestihli, protože jsou opravdu hodně vytížení – tudíž doporučuji nezahálet )) Doufám, že je ještě někdy potkáme, ale vzpomínat budeme minimálně skrze vytištěné fotografie na stěnách našeho bytu! Jste úžasní, děkujeme 

ROMANA HÁJKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Máme za sebou s Mončou těhotenské focení a focení s práškovými barvami. Monča je velmi příjemná a vždy ví, co chce. Atmosféra při focení byla pohodová a vše trvalo tak akorát – žádné nekonečně dlouhé focení se nekonalo. :) Manžel se do toho vůbec netěšil, ale nakonec se mu to též líbilo. Fotky Monča zpracovala a upravila velmi rychle. Takže za nás určitě ANO :) Kdo váhá nad spoluprácí, tak ať neváhá a směle do toho.

MICHAELA A MAREK SLAVÍKOVI

Focení svatby

Doporučujeme všemi dvaceti! Monča je super člověk , pro každou špatnost a srandu, z fotek jsme nadšení, první nám fotila předsvatební focení-rande v rozkvetlých sadech, což dopadlo nad očekávání a svatební fotky nám doslova vyrazily dech  doufám, že se ještě někdy sejdeme! ❤ Moc rádi jsme vás poznali, perfektně jste zapadli mezi svatební osazenstvo.. Svatební fotky byly pro mě jedna z nejdůležitějších věcí z celého toho svatebního kolotoče zařizování a jsem neskutečně ráda, že jsme vybrali zrovna vás ❤

VILMA KOVÁČIKOVÁ

Fotily jsme spolu 10x

Na Moniku som narazila v jednej facebookovej skupine a keďže sa mi veľmi páčili jej fotky, okamžite som ju oslovila. Veľmi som ocenila komunikáciu – dohoda o termíne a mieste bola skvelá a čo sa dnes už nevidí často, aj dodržaná. Ako človek nie veľmi skúsený som však mala obavy, či budem vedieť aspoň trochu obstojne pózovať a ešte vačší strach som mala z toho, že fotenie bude prebiehať v trápnom tichu nakoľko sa pri nových ľuďch často necítim „vo svojej koži“. Všetko bolo ale absolútne zbytočné – prišla milá, usmievavá, ukecaná slečna s ktorou som sa cítila príjemne a ochotne ma nasmerovala k tomu, ako sa postaviť pred objektív. O tom, že fotky boli skvelé asi nemusím ani hovoriť – za to svedčí fakt, že od prvého fotenia sme absolvovali ešte niekoľko ďalších a dúfam, že nie posledných :)

KATEŘINA KALABUSOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Původní plán bylo mít aspoň jednu normální fotku pro prarodiče. Ale předčilo to naše očekávání. Oba jsme nesmírně nefotogeničtí a pak přišla najednou Monča a nevím, jak se jí to podařilo, ale dokázala vykouzlit nádherný fotky, ze kterých bylo těžký vybrat jen patnáct. Dokázala nás krásně uvolnit a zachytit nejlepší chvíle! Ještě jednou moc děkujeme, Moni!

LUCIE ŠEDOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Focení bylo super, dodání fotek mě fakt překvapilo – fotky jsem měla doma do druhého dne od focení! Hodně příjemná procházka, Monča je z těch, co má se psy trpělivost, už jen kvůli hromadné fotografii jedné zrůdičky, jednoho plyšáka + já Fotky má krásné a za mě je nejlepší fotografka v Brně, pokud bych se k ní měla vracet, tak jedině ráda. Moc děkuji :)

MARTINA VALUTOVÁ

Focení svatby

Lepší volbu pro svatební focení jsme ani nemohli mít. Monča byla vždy v pravý okamžik na správném místě a zachytila ty nejhezčí momenty. Fotky jsou přirozené a opravdu krásné. Navíc je s ní skvělá domluva i celé focení. Je příjemná a zábavná. Focení bavilo dokonce i manžela  Rozhodně doporučuji :) ♥ 

TEREZA BARVÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 3x

Focení s Mončou jsme si oba moc užili, celou dobu nás vedla a ani chvíli jsme nebyli ztracení. Na to, že Monča fotila s holi práškem poprvé, vznikly krasné fotky a zachytila ty nejlepší momenty. Takže určitě jděte taky do toho a jestli máte pejska, ještě lepší. Jen, jestli pojedete autem, vemte si potahy na sedadla :D

LUCIE HUŠČAVOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Neuvěřitelně příjemná zkušenost. Vše vyšlo na jedničku: počasí, lokalita.. Focení pro mě bylo jako relax, fakt jsem si to moc užila a i jsme se s Mončou nasmály. Doporučuju na 200%, zatím jsem nenarazila na lepší fotografku ♥ a teda fotky byly upraveny a zaslány bleskově rychle! Díky!

RŮŽENA A PAVEL BLAŽKOVI

Focení svatby

Fotografku Moniku můžeme doporučit. Využili jsme variantu od příprav po první tanec. S Monikou jsme se potkali už na předsvatebním focení, které bylo v ceně. Myslím, že nám to oběma pomohlo se připravit a při svatebním focení už jsme nebyli tak nervózní. Fotky ze svatby se nám moc líbí a Monika je dodala do 14 dnů. Byla moc milá, při focení nás instruovala jak se postavit a tak podobně, takže jsme vše v pořádku zvládli i když se neradi fotíme :-)

MARTINA ZACHOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

K focení nás dohnal můj bláznivý nápad, pořídit si do nového obýváku pěknou černobílou fotku na plátno, s tím, že samozřejmě žádná fotka pro tyto účely nebude použitelná, protože jsme zkrátka 2 postarší nefotogeničtí kousci a na žádných fotkách se sami sobě nelíbíme  … Jenže přítel kupodivu nenamítal a tak jsme do toho šli  … Domluva s Mončou a Patrikem perfektní, a jejich psí slečny taky skvělé … Judy, alias Myška sama ráda pózuje, mohli jsme si z ní brát příklad!  … Monča dokáže vykouzlit pěkné fotky i v kopřivách a tak vznikly fotky, kde i my se na sebe vydržíme dívat! : … Teď máme jen dilema, které z nich na to plátno vybrat : … Uvažujeme nad tím, že si focení, zopakujeme, ideálně na jaro a zřejmě ve větším počtu, protože fotky se líbí i mým synům a jejich slečnám, které též zatoužily po pěkných fotkách … Moni a Patriku díky a zase příště ahoj!

BARBORA HOUBOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Focení s Mončou bylo naprosto skvělé a fotky z něj jsou zkratka boží! Bylo to naše první focení, takže jsme na začátku měli obavy, jak to dopadne, ale s Mončou to byl super zážitek a z fotek jsme fakt nadšení. Monča je velmi milá a přátelská, takže uvolněnou a pohodovou atmosféru při focení přenáší i na ostatní. I když jsme nebyli nejjednodušší zákazníci (vzhledem ke značné časové neflexibilitě) podařilo se jí nás někam vmáčknout a obecně domluva s ní byla super a bez probémů (i potom, co se týče výběru a úpravy fotek). Určitě to není poslední focení :)

MODELKA NICOLA SKALICKÁ

Fotoprojekt Pennywise

S Mončou a její rodinkou jsem si focení neskutečně užila – přestože se jednalo o bleskovku, byl to skvělý zážitek, při kterém jsem se nemusela stydět a probudila jsem v sobě přesně takovou roli, kterou jsme potřebovaly – a to by bez skvělé atmosféry a motivace nebylo možné. 
Všech 5 Chaňovic členů – tři nemluvící – jsou skvělé bytosti, a Monča má talent jak k nacházení míst, tak k focení a následné úpravě fotek. Věřím, že pokud si někdo zvolíte Monču tak jako já, zážitky a příjemné konverzace Vás neminou : 
Doporučuji moc moc moc!

KAMILA LIEDERMANNOVÁ

Fotily jsme spolu 7x

Focení s Mončou můžu každému doporučit. Pokaždé se fotí trochu jinak, improvizuje se, prostě nikdy to není nuda – a výsledkem jsou vždy krásné fotky, které si pak chce tisknout celá rodina. Při focení mi také vždy dělá společnost Mončina roztomilá psice Judynka. Je pro mě psychickou oporou, když marně přemýšlím nad tím, jak se mám zrovna tvářit.

MICHAELA VAŠIČKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Jedním slovem: Nádhera!! Úžasná práce, opravdu, krásný, nevšední, nestrojený, originální a v tomto výčtu můžeme pokračovat do nekonečna!!! A proč právě Monču? protože… ona je prostě dokonalá osoba, září nejen ve své práci (fotky od ní miluji dívám se na ně stále dokola) ale i mimo ní.
Servis kolem focení, hotových fotek a tisku fotek byl  víc než stoprocentní. Těším se na další spolupráci s Mončou, jejím manželem a jejich chlupatou smečkou :)

IVA RÁDSETOULALOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

S Mončou jsme se setkali poprvé na párovém focení, mysleli jsme si, jak nejsme fotogeničtí, tak jsem se jenom kochala jejími krásnými fotkami tady na fb, ale výsledné fotky nás mile překvapily. Monča, její muž i pesani jsou moc milí, přátelští, byla radost s nimi spolupracovat, i když jsme vůbec nevěděli, jak pózovat, trpělivě nám Monča radila, nasmáli jsme se. Bylo to moc fajn, určitě tuto fotografku doporučuji :)

JANA A VÁCLAV LÖFFELMANNOVI

Focení svatby

Máme od Monči svadobné fotky a sú úžasné. Bola s ňou skvelá domluva, ochota aj výsledný produkt dopadol na jednotku. Ďakujeme :)

PETRA BRÁZDILOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

S Mončou jsme fotily mého chlupáče a ještě dnes obdivuji její trpělivost a empatii, kterou s námi měla. Focení bylo moc příjemné a odrazilo se to i na výsledku! Ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky 

BARBORA JURŮTKOVÁ

Fotily jsme spolu 2x

Samotné focení byl zážitek. Monika je příjemná žena se smíchem na rtech a se skvělými nápady. Výsledné fotografie jsou ve vysoké kvalitě a v krásných barvách. Moniku jako fotografku doporučuji všem  Je flexibilní, s každým se domluví a je spolehlivá.

KATEŘINA ŠIMÍKOVÁ

Fotily jsme 3x + focení svatby

Úžasné! Jinak to popsat ani nejde. Skvělá domluva na termín a místo, celé setkání probíhalo v přátelské atmosféře. Potřebovali jsme fotku na svatební oznámení a Monča vytvořila úplný zázrak! Trochu jsem se bála jak fotky dopadnou, protože přítel se na fotkách radši šklebí, než aby se tvářil nějak „normálně“ a nastává problém vybrat slušnou fotku, aspoň na vytištění jako vzpomínku. Ale na fotkách od Monči vypadáme jako dokonalý pár. Je vidět, že Monča ví, jak vést focení tak, aby všichni byli uvolnění a focení je bavilo. Aneb díky moc a už se nemůžeme dočkat focení svatby a snad i výroby prstýnků :)

JANA USTRNULOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Na slečnu jsem narazila na jedné FB stránce. Chtěla jsem si nechat udělat těhu fotky. Monča se mi hned ozvala a během pár minut jsme byly domluvené. Za mě obrovské plus , že  sehnala nádherné krajkové těhu šaty  Fotit jsme šly do týdne, co jsme se domluvily. Vyšlo nám nádherné pohádkové počásí (trošku nasněžíno)  a i přesto , že byla veliká zima, fotky byly cca běhěm 15min nafocené a i za takovou malou chviličku, vyšly nádherné pohádkové fotečky. Za mě teda rozhodně doporučuji. Výborná domluva, skvělá práce a navíc fotky jsem měla do druhého dne hotové, i přesto, že jsem na ně nespichala  Ještě jednou i za partnera moc děkujeme za krásné fotečky 

FOTOGRAFKA ANETA ZÁBRANSKÁ

Fotily jsme spolu 2x

S Mončou jsem již měla tu čest fotit, ale buď jako druhý fotograf nebo já byla za foťákem. Tentokrát jsme si role prohodily, poprosila jsem ji o fotky s koněm a nezklamala.  Je velice ochotná – vstávala kvůli mně brzo ráno, aby v 7 stála nastoupená ve stáji, šlapala nehezkými terény, jen aby mi splnila přání . Se vším se dobře poprala, automaticky říkala, kam si stoupnout, ale ponechala tomu přirozenost. Po cestě jsme si ještě supr pokecaly, zasmály se. Můžu Monču jen doporučit, je to milá a zábavná slečna, která udělá pro dobrou fotku cokoli a ví, co dělá :)

PETRA MUCHOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Super! Máme moc velkou radost z krásných fotek. Velice rychlá a ochotná fotografka, v podstatě jsme se ani nerozkoukali a už máme fotky doma. Moc děkujeme.

TEREZA KULICHOVÁ

Fotily jsme spolu 14x

Z jednoho setkání a náhodného focení se z nás staly kamarádky. Monča je akční, pro každou srandu, během focení je kreativní a zábavná. Fotíme spolu často a rády :-) Příjemnou společností během focení jsou její dvě chlupaté psí holky, které vždy zvednou náladu. Jako klient a jako kamarádka ji vřele doporučuji.

FOTOGRAFKA PETRA DOSTÁLOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Děkuji moc za focení a za čas :)) Byla to trochu bojovka, ale Monča se nezalekla naprosto neposlouchajícího dítěte a matkou v nesnázích, a dokázala vykouzlit krásný momentky  Mohu jen doporučit.

VODÍTKA ASCARYA

Fotili jsme spolu 2x

Monča mi fotila vodítka, které vyrábím a to na různých pejscích, což musí být hrozně těžké. Zvládala to naprosto s přehledem, byla rychlá a přitom zachytila vše potřebné. Vznikly krásné fotky a ještě jsem se při focení dobře bavila :)

MODELKA ADÉLA KAŠPAŘÍKOVÁ

Fotoprojekt Srdcová královna

Focení jsem si opravdu užila. Paní fotografka je skvělá, profesionální a je s ní skvělá domluva. Výsledné fotky jsou nadherné. Můžu jedině doporučit :)

NIKOLA NOVÁKOVÁ

Fotily jsme spolu 9x

Monča se ve své práci neustále zlepšuje, fotky jsou parádní. Chtěla bych ale vyzdvihnout hlavně její zákaznický servis – rychlá komunikace, výběr termínu, rychlé zpracování fotografií. To totiž dělá tu cennou vlastnost navíc v dnešní konkurenci. Za nás ano ! 

FOTOGRAFKA JANA RIMOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Tak jsem sedla k pc, celá nedočkavá a koukám na nádherné fotky. Moc děkuji. Nejen, že focení bylo báječný, ale rychlost dodání a nádhernost fotek je úchvatná. Děkuji moc moc. Dělej práci jako doposud. Buď svá a zákazníci se k tobě pohrnou. DĚKUJI MOC.

EVA TROJANOVÁ

Fotily jsme spolu 3x

Monča je skvělá fotografka. Během dopoledne jsme toho stihly spoustu a rozhodně jsme se i toho nenudily. Fotografie jsou nádherné, kvalitní, profesionální. Nemůžu nic vytknout fotografce, průběhu focení, ani výsledkům! :)

VALÉRIE ŽELEZNÍKOVÁ

Fotily jsme spolu 4x

Focení bylo velmi příjemné a přátelské. Fotily jsme společně několikrát a vždy jsem odcházela spokojená s výsledkem. V začátcích mi hodně pomohlo, za což jsem jí vděčná. Je to šikovná slečna, kterou můžu jen vřele doporučit.

MICHAELA DEDEROVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Fotografka velice příjemná, doba stravená focením rychle utekla a i přes horko to šlo skvěle. Fotky byly rychle zpracované a výsledek nad moje očekávání.. Takže já vřele doporučuji.

JANA NOVOTNÁ

Fotily jsme spolu 1x

S přítelem jsme se rozhodli udělat fotečky u šikovné Monči a udělali jsme dobře ;). Její trpělivost a šikovné prstíky na spoušti udělaly své. Já, jako pořádný živel, v klidu neposedím a má mimika mě též neposlouchá, ale přes veškeré moje ksichtíky a pohyby jsou fotky naprosto báječné, nečekala jsem tak famózní záběry. Monču vám všem moc doporučuji, je úžasná a má dvě skvělé pomocnice, Judy a Karu :)

FRANZISKA NAGELOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

S Monikou jsme šly fotit a po době focení jsme se obě dostaly do toho co a jak. Já už se párkrát fotila tak jsem trochu tušila co bych měla dělat. S Mončou byla příjemná chvíle, kde fantazie měla volný průběh a tak vznikly pěkné fotky. Kde je vidět že fotografka je šikovná a už trochu tuší co a jak :)

MONIKA PLÁNKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Děkuji za super strávené odpoledne s příjemnou fotografkou. Fotky jsou nádherné a nudit se určitě nebudete. Ještě jednou děkuji za focení, fotky jsou super :)

MICHAELA JANOUŠKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Naprostá spokojenost! Monča mě ohromila svým profesionálním přístupem, byla milá a i přes to, že můj pes je naprosto nefotogenický, tak vykouzlila úchvatné fotky na kterých vypadám překvapivě i já dobře. Fotky mi upravila a poslala do tří dní, takže fakt paráda! Ještě bych dodala, že v průběhu focení jsme si skvěle popovídaly, takže se s Mončou určitě nebudete nudit. Takže nemám co vytknout, ještě jednou moc děkuji :)

LUCIE KOUDELKOVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Výborná fotografka, parádně se s Mončou pracuje. Všem vřele její služby doporučuji, je lidská a nebojí se experimentovat! :)

LEONA A ZDENĚK TOMEČKOVI

Fotili jsme 1x + focení svatby

Monča je prostě úžasná fotografka, krásně zachytila obřad a naší náladu v den svatby :) Focení s ní nás moc bavilo a fotky, které nafotila, jsou prostě nádherné. Vizáž jsme měli také od ní a zvládla to také na 1. Lepší fotografku jsme mít ani nemohli :) Jen a jen doporučujeme.

JIŘINA ŠLEZINGEROVÁ

Fotily jsme spolu 1x

Domluva proběhla rychle, stručně a za 3 dny jsme se setkaly. Focení probíhalo v přátelském duchu a bylo to moc fajn strávené dopoledne. Výsledek focení i vizáže byl super a takový, že mě nikdo nemohl poznat :). A všem se fotky moc líbily. Děkuji.

error: Content is protected !!