Třicet šest let I biocentrum Mokroš

Po roce zase sedám do auta a vyrážím směr biocentrum Mokroš, do mých oblíbených bažin u obce Mořice. Čeká mě tady epický párový focení, kterýho jsem se už nemohla dočkat. Všechno to začalo loni, kdy mi pípla zpráva od Jolky, že budou mít s Benem třicátý pátý výročí svatby, a že by si chtěli nechat udělat fotky ve svatebním, protože ze svýho dne žádný nemají a jestli bych měla zájem a volno jim je nafotit. Neváhala jsem ani minutu.

Jolku a Bena jsem navíc už trošku znala, protože znám a fotím jejich děti. Pravidelně za mnou pro vzpomínky chodí jejich dcera se svojí rodinou, kdy jednou šli s nima taky a potkali jsme se i před lety, pro změnu na svatbě jejich syna, kterej si bral moji spolužačku ze střední (a po sléze i z vysoký) a já to samozřejmě dokumentovala. Musím říct, že díky tomu, že ke mně na focení chodili všichni tak nějak různě a náhodně, trochu mi trvalo, než jsem si všechny střípky poskládala a dala si dohromady, že vlastně jsou všichni rodina. #MLIKONAMOZKU : D

Začaly jsme se teda s Joli domlouvat. Poslala jsem jí několik návrhů míst a tajně doufala, že si vybere právě Mokroš – moje oblíbený místo. A taky, že jo! Mokroš ji zaujal, stejně jako tehdy, když jsem na něj narazila, mě, a tak jsme, za pár dní, všichni tři vyrazili do bažin. Vidět Jolku poletovat po Mokroši ve vysněných svatebních šatech, který předtím neměla a s jiskřičkama v očích nadšenou z místa a z mlhy, která nás tam loni celou dobu doprovázela, to bylo NÁDHERNÝ. Focení byla jedna velká bomba. Joli a Ben jsou naprostý střely a totálně úžasnej pár. Jsou správně bláznivý, vysmátý a mají mezi sebou něco neskutečnýho a přála bych všem, aby našli takovýho parťáka do života, jakým jsou pro sebe tihle dva.

Tehdy při focení padnul nápad, že bychom sem vyjeli každej rok a pořídili srovnávací fotky. A tak jsme sem vyrazili, v podobnou dobu, i letos. A bylo to stejně božský a epický, jako loni. Plný smíchu, šíleností a lásky. Moc si vážím toho, že si tehdy pro tak významný focení vybrali zrovna mě a těším se na další roky!

biocentrum mokroš
fotograf olomoucký kraj
fotograf olomoucký kraj
biocentrum mokroš
biocentrum mokroš
biocentrum mokroš
biocentrum mokroš
biocentrum mokroš
biocentrum mokroš
error: Content is protected !!