KAŽDÁ LÁSKA MÁ SVŮJ PŘÍBĚH,

NECHTE MĚ VYPRÁVĚT TEN VÁŠ

POZNEJME SE

Před tím, než se na focení domluvíme, je pro mě důležitý zjistit, jestli jsem já opravdu ten, koho hledáte. Proto si nejprve vyměníme pár písmen, kdy vám povím, jak pracuju a vy mi povíte něco o vás a vaší svatbě, o vaší představě o výsledných fotkách a tak dál. Pošlu vám taky podrobnější informace o svatebním focení a cenovou nabídku.

REZERVACE TERMÍNU

Rezervace termínů mi chodí převážně rok předem. Pokud si, během úvodní konverzace, sedneme lidsky i termínem, nic nebrání tomu se na focení domluvit. Zašlu vám tak fakturu k úhradě rezervačního poplatku a fotografickou smlouvu. Zaplacením a podpisem smlouvy je termín váš. Během dvou týdnů před svatbou se potom doplácí zbytek částky.

AŽ NA KONEC SVĚTA 

Fotím po celé naší krásné zemi a nemám problém dojet i do zahraničí (za focením jsem si už např. udělala výlet do Francie nebo Rakouska). Ráda si tedy za vámi udělám výlet kamkoli budete chtít. Náklady na dopravu činí 7 kč/km a cestovný se počítá z Brna.

PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Osobní schůzku mám pojatou formou předsvatebního focení. Všichni se poznáme. Vyzkoušíte si, jaký je focení se mnou, jak pracuju, jak nad tím přemýšlím a na svatbě už budete vědět, co můžete čekat. Mimo to taky probereme, třeba u kávy, vaši svatbu a vše, co bude třeba. No a budete mít i milou vzpomínku na poslední svobodný chvilky. Focení probíhá v Brně a okolí, po domluvě není problém dojet k vám.

NEŽ TO VYPUKNE

Jakmile se termín svatby blíží, zasílám svatební dotazník, ať, alespoň přibližně vím, co se kdy bude dít a vím, do čeho jedu. Po celou dobu jsem vám taky plně k dispozici ohledně pomoci s dodavateli, harmonogramem nebo jakýmakoli dotazama, co budete mít.

DEN „S“

Na místo jezdím s časovou rezervou, kterou využívám na seznámení se s prostředím. Snažím se co nejvíc splynout s hosty a nepůsobit rušivým dojmem. Fotím reportážním stylem, do děje tedy téměř nezasahuju, když nepočítám nějakou lehkou organizaci u skupinek apod. Pracuju s přirozeným světlem, blesk vytahuju jen na večerní party.

NOVOMANŽELSKÝ FOCENÍ

Doporučuju vybrat místo focení dopředu, ať se tím ve svatební den nemusíme zdržovat. Co se času týče, tak si vystačíme cca s 30 min až 1 hod, podle toho, kde fotíme (pokud fotíme v areálu, stačí míň času, než když někde přejíždíme). Ideální čas je v podvečer před západem slunce, kdy je měkký světlo a v letních měsících není už takový horko.

DODÁNÍ FOTEK

Do šesti týdnů od vašeho svatebního dne vám zašlu hotovou práci — fotoknihu, flash disk s celým svatebním reportem (upravený neretušovaný fotky) a výběr tištěných fotek. Balíček zasílám prostřednictvím Zásilkovny na vaši adresu.

error: Content is protected !!