Chaňovic fotí svatební fotograf Brno
Markéta Kaderková

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Focení s Mončou byla jedna velká radost. Žádný extrémní pózovaní, všechno hezky přirozeně. Fotky jsou nad moje očekávání. Rozhodně si pár z nich necháme vytisknout a budou nám zdobit zeď. Určitě tuhle šikovnou a velice příjemnou fotografku doporučuju. Nebyla jsem u ní na focení naposledy!

Lucie Esterková

MÁME ZA SEBOU 15 FOCENÍ

Focení s Mončou je parádní. Fotily jsme spolu několikrát za svobodna a pokračujeme i teď, když už mám rodinu. Fotky jsou pokaždé perfektní. Pomáhá, když nevím, jak se mám tvářit, dává mi rady. Co se týče průběhu focení, tak musím říct, že jsem pokaždé odjížděla s velice dobrým pocitem. Monča nafotila naše předsvatební fotky, naši svatbu, pomohla z realizovat plán ohledně překvapení pro budoucího tatínka, naše těhotenský focení s dcerou i synem, newborn a potom focení s tou naší princeznou ve 3 měsících a pak další newborn, a pak další focení. Několikrát jsme absolvovaly i benefiční focení. Všechna focení byla naprosto úžasná a pak když je vidět to dílo, je to úžasné. Monča je prostě hvězda. Máme památku na celý život. Děkuji!

Kateřina Kudláčová

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

Na Monču jsem narazila v dubnu úplnou náhodou na instagramu… A už máme za sebou druhý focení. Je neskutečně milá a se vším poradí. A výsledný fotky?! To nelze popsat, to musíš zažít. Nejvíc se mi líbí, že jsou to přirozený fotky, nic na sílu… Jde na nich vidět opravdu to vaše JÁ.

Tereza Málková

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Ještě jednou hrozně moc děkuju za fotečky, jsou neskutečně pěkný! Musím se na ně dívat pořád dokola. A už jsem si i objednala fotoalbum a fotky na plátno. No prostě jsem nadšená. Také bych ti chtěla poděkovat za tvůj skvělý přístup, který je profesionální a zároveň kamarádský. Dokázala jsi nám přesně říct a „naštelovat“ nás tak, aby fotky vypadaly úžasně, a přitom to proměnit na supe zážitek s kopcem srandy. Další věc, za co chci poděkovat, je, že jsi za námi přijela až do Ostravy! A nesním zapomenout na rychlost dodání fotek. Nakonec ti chci říct, ať hlavně pokračuješ v tom, co děláš, protože to děláš zatraceně dobře. A už se těším, až se zase potkáme, nejpozději na naší svatbě, protože jiného fotografa nechci!

Gabriela & Viktor Bako

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Pro focení naší svatby a předsvatebních fotografií jsme hledali někoho, kdo dokáže zachytit emoce a kouzlo okamžiku, ale zároveň aby focení nebylo zdlouhavé a stresující. Monča za nás tuhle představu splnila na 100 %. Focení bylo příjemné, uvolněné, rychlé a výsledek nás ohromil. Chtěli jsme mít hezkou památku na naše zatím nejhezčí okamžiky v živote, a to se nám splnilo do posledního detailu. Vřele doporučuji a sama se těším na další focení!

Kateřina Skopalová

MÁME ZA SEBOU 12 FOCENÍ

Neskutečný cit pro práci za foťákem a taky práci s fotografovanými objekty, ať už lidmi a nebo chlupáči. Monča má skvělý, lidský nenucený přístup a rozhodně focení není trapnou chvilkou. Její povely kde, jak a co dělat jsou dokonalé a myslím, že baví lidi i chlupáče. Je to moje osobní fotografka a strašně ráda se za ní vracím. Co já si vymyslím, to ona zobrazí a i když nemáte jasnou představu, výsledek vás vždy ohromí.

Veronika Pospíšilová

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

Focení u Monči byla moje premiéra, měla jsem strach a bála se, že fotky nevyjdou tak, jak bych si přála. Chyba lávky! Po celou dobu focení vládla velice příjemná, uvolněná a vysmátá atmosféra. Stud šel hodně rychle do háje. Pokec, jako bychom se my dvě znaly snad sto let, taktéž nechyběl. Dodání fotek bylo nadočekávání rychlé a samotné fotky? Jednoduše dokonalost. Nádherně zachycená přirozená krása, krásná památka a chuť nechat se zase brzy vyfotit. DĚKUJU, MONČO, JEŠTĚ JEDNOU ZA KRÁSNÝ FOTKY.
Lucie Podešvová

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

S Mončou je focení v první řadě hrozná pohoda a všechno je přirozené. Moc jsme si to užili, pokecali a taky se zasmáli. No a v neposlední řadě to, proč se to dělá – fotky. Za moc fajn stráveným časem je totiž pak opravdu nádherný výsledek. Krása. Doporučuju, jsme nadšení! A dvě psí asistentky jsou taky boží!

Michaela Suchánková

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

S přítelem jsme se rozhodli, že si necháme nafotit krásné párové fotky a po zhlédnutí Monči fotek byla jasnou volbou. Pro nás oba to bla první zkušenost s focením, takže jsme byli zpočátku nervózní a nevěděli jsme, jak a kam si stoupnout, Monča nám ale naštěstí se vším poradila. Příjemou atmosféru, která při focení panovala, ještě umocnily její dvě psí slečny. Výsledné fotky nás velmi nadchly. Monča umí krásně zachytit ten správný moment a vystihnout tak krásu okamžiku. Takže, pokud chcete mít krásné fotky na památku a užít si při focení legraci, tak Monču můžu jenom doporučit. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne a krásné fotky.

Tereza & Filip Cupákovi

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Monču jsme měli na předsvatebním focení a pak i na svatbě a moc se nám její fotky líbí. Parádní spolupráce a taky jsme se u toho dobře nasmáli. Monču jsme s manželem před tímto focením neznali, poznali jsme se až na předsvatebním focení a hned jsme věděli, že je ta pravá na pozici svatební fotografky. Focení probíhalo rychle, bez zbytečných prostojů a vždy nám poradila, jak se postavit. Našli jsme ji na internetu a už tam se nám její fotky moc líbily. Moc děkujeme za krásné fotky a přejeme hodně fotící úspěchů.

Veronika Šebestová

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

Na rodinném focení jsme byli poprvé a netušili jsme, že s Mončou bude focení plné zábavy, uvolněné (žádné nucené pózy) a člověk se bude před objektivem cítit opravdu dobře. Děti i manžela focení velmi bavilo, proto už se těšíme na další. Monča fotila svatbu i mému bratru a opravdu mají dokonalé svatební fotky, proto ji můžeme jen a jen doporučit! Z focení s ní si odnesete skvělý zážitek, a hlavně tohle všechno zachyceno na nádherných fotografiích.

Michaela Weiss

MÁME ZA SEBOU 17 FOCENÍ

Nejlepší fotografku, jakou si můžete na Vaši svatbu vybrat je právě Monča! Nejen, že je hrozně nenápadná a je vždy v pravý čas na pravém místě, ale dokáže zachytit všechny důležité momenty a k tomu ještě něco navíc. Při focení manželského páru vám poradí, kam dát ruku, jak se tvářit nebo vás i sama rozesměje, a tak vzniknou ty nejkrásnější fotky jaké si ani nedokážete představit. Co se týče rychlosti dodání fotek, než se vzpamatujete ze svatební párty, už uvidíte první fotky. A za pár dní na vás bude doma čekat malé překvapení, díky kterému budete mít tu nejkrásnější památku na váš jedinečný den.

Leona Tomečková

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

Monča a její smečka jsou úžasní. Krásná profesionální práce a zároveň ví, jak uvolnit klienty při focení, aby byly fotky přirozené. Zkrátka úžasná fotograka, krásné fotky a celková spokojenost. Do toho každý rok dělá krásné gesto Benesešn, což je benefiční focení a poslední 2 měla pro nás a našeho syna, který bojuje s akutní lymfoblastickou leukémií, coz nam neskutečně pomohlo s nutnými výdaji s touto nemocí spojené. Děkujeme za to, že jste Chaňovic fotí. Všem doporučujeme.

Kateřina Cejnarová

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Moni, chtěla bych ti zpětně poděkovat za překrásné fotky z naší svatby. Jsou úplně skvělé a jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě tebe, abys nám ten náš den zdokumentovala. Přejeme hodně štěstí a zdraví (sklízela jsi od hostů uznání a obdiv, že jsi s náma vydržela v osmém měsíci takto celý den :)) a budeme nadále fanoušky tvojí práce 🙂

Barbora & Petr Kučerovi

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Při dlouhém a vyčerpávajícím hledání šikovného a spolehlivého svatebního fotografa, jsme narazili na Monču. Osobně jsme ji neznali, avšak z jejích fotek osobitost vyzařovala. Vše foceno s lehkostí a především přirozeností. Již samotné popisky u fotek nás zaujaly. Jsou tak upřímné a lidské. Díky tomu jsme se rozhodli pro ni a v žádném případě nelitujeme. Po předsvatebním focení jsem již věděla, že svatební focení dopadne stejně výborně. Teď si říkám… výborně? Ono to dopadlo NESKUTEČNĚ. Momentálně si fotky prohlížím stále dokola a řeknu vám, že bych ji v tuto chvíli nejraději objala a snesla modré z nebe. Jenže ani to by nevyjádřilo to obrovské poděkování, které si zaslouží. Je pohotová, spontánní, nápaditá a talentovaná. A k tomu člověk se zlatým srdcem. Věřila jsem jí od první chvíle a pokud si i vy, budoucí novomanželé, chcete užít svůj den, mít krásnou a stále živou památku nejen pro sebe, ale i pro své blízké, oslovte Monču. Děkujeme!

Michaela Slavírková

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Monča – člověk a fotograf se srdcem na pravém místě. Kdybych mohla vybírat svatební fotografku znova, volila bych znovu ji. Fotili jsme s ní už několikrát při různých příležitostech a všechny výsledné fotky nám vyrazily dech, ozdobily fotoalba, a dokonce i zdi doma. Je skvělá, lidská, vtipná a vždycky vás při focení dostane do té správné nálady (i pozice). Moc se těšíme na další spolupráci!

Petra & Lukáš Krejčí

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

Fotky od Monči jsou pro nás srdeční záležitost a památka, kterou si nestrčíte jako pohled z výletu do šuplíku. Na tyhle fotky se totiž budete muset pořád dívat! Krásnější fotky jsme v životě neviděli! Milujeme každou jednu fotku, kterou nám Monča udělala! A jako bonus vás fotí krásná holka, která je neuvěřitelně lidská, zábavná a strašně roztomilá, když vám řekne: „Tak se nějak zmuchlejte”! Netuším, jestli to ta holka ví, jak strašně velký dar má! Jestli je to jejíma očima, rukama nebo jestli je v tom její umění vcítit se do okamžiku anebo pohled na svět, a to, jak ho vidí. Její pohled, když ho vidíme ve fotkách, které od ní dostaneme, je totiž naprosto nádhernej, a ještě o to krásnější je, že je to ten náš svět přímo v tom krásném okamžiku zachycený. Děkujeme! Děkujeme za to, že jsme tě potkali, děkujeme za tvé šikovné ruce, že svoji práci děláš s láskou a je to na ní vidět! Děkujeme i za tvou smečku, která je tak krásná! Těšíme se při další příležitosti nebo i jen tak!

Kateřina Botíková

MÁME ZA SEBOU 4 FOCENÍ

Monča je neskutečný člověk, a ještě neskutečnější fotografka! Focení probíhá naprosto nenuceně a v pohodě. Člověk má pocit, že si jen vyšel na vycházku s kamarádkou a nejednou bum! Monča vyfotí stovky nádherných fotek a momentek! Už máme s Mončou za sebou několik focení, takže nemohla chybět ani na naší svatbě, kterou zachytila naprosto dokonale! Děkujeme ještě jednou!

Martina Horňáková

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Pro výběr fotografa na naši svatbu jsem měla jednoduché kritérium – fotky mě musí hned oslovit a styl focení nám musí sednout. Když jsem úplnou náhodou narazila na Monči web, bylo okamžitě rozhodnuto – z jejich fotek na vás hned dýchne pohoda, vřelost a teplo. Tohle bylo přesně ono! Trochu jsem se bála, ze nás Monča odmítne, přece jenom to za námi měla přes půlku republiky, ale pro Monču naštěstí žádný problém. Domluva proběhla naprosto v pohodě, Monča je moc ochotná a proste úplně v pohodě. Naše svatbička byla malá, jen s rodiči, svědky a Chaňovic. Monča s Patrikem nás dokonce vezli domu, kde jsme ještě fotili poslední fotky. S manželem jsme z fotek nadšení, jsou nádherné, ještě jak přišly v té krásné dřevěné krabičce, prostě bomba. Moni, díky, že jsi s námi byla v náš významný den a máme na něj díky tobě krásné vzpomínky ve formě úžasných fotek! Pro další focení naše jasná volba!

Iva Prachařová

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Jestli hledáte někoho, kdo vám udělá krásné a přirozené fotky, Monča je jasná volba. Domluva a plánování proběhlo snadno a rychle a focení samotné bylo spíš jako pěkná procházka parkem, ze které si navíc odnesete parádní fotky. Byli jsme z toho sice trochu nervózní, ale všechno proběhlo naprosto přirozeně a nenuceně, což jde taky znát na výsledku. Děkujeme a rozhodně doporučujeme!

Hana Giefing

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Tato senzační baba naladí na focení i morouse, kteří neradi pózují. Máme od ní krásné momentky ještě za svobodna a pak naprosto dokonale zachycený náš den „D“. Můžeme jedině doporučit. Uvolněná zábavná atmosféra a zážitek jistý.

Michaela Chábová

MÁME ZA SEBOU 7 FOCENÍ

S Mončou jsme se poprvé setkali v roce 2016, kdy nám úžasně nafotila naši svatbu. Přesně podle mých představ. Udělala mnoho úžasných momentek. Žádné zbytečné umělé stavění do skupin. No a pak jsme se potkávali skoro každý rok. Monča nám fotí i naše štěňátka v naší chovatelské stanici. Také nám nafotila úžasné těhotenské fotky, párové fotky, zdokumentovala naší provorozenou dceru. Její přístup a to, že nás nenásilně navede na to, co máme s manželem dělat, je naprostá bomba, protože můj muž nesnáší focení. Monča miluje chlupatce, naši teda pak mají morálku u focení nejdřív pomazlit Monču a pak se teda budeme fotit. Kvůli skvělému záběru štěňat se i v bobanu od štěňat omylem vyválela, ale fotky z té perspektivy jsou úžasné. 3x jsme se zúčastnili i úžasného benefičního focení, které Monča dělá už pár let. Monča má skvělý cit a boží nápady na výběr míst pro focení. Takže si můžete být jistí, že takové záběry hned tak někdo mít nebude. Umí zachytit správný moment. Každopádně závěrem, focení s Chaňovic fotí rozhodně stojí za to! Takže neváhejte! 12 členů z 12 členů naší smečky (3 lidi, 2 osmáci a 7 psů) můžou focení s Mončou doporučit!

Michaela Urbánková

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

U Monči jsme byli na focení poprvé, ale určitě ne naposledy. Monča je velice profesionální fotografka, která má vše v malíku – dokáže poradit super pózy, nabídne příjemný pokec a krásné fotky! I když při focení moc nevyšlo počasí a byla docela kosa, tak výsledek byl naprosto úžasný. Doporučuji.

Klára Horáková

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Monča je skvělý člověk, díky ní bylo focení opravdu zážitkem. Bylo to naprosto uvolněný, plný srandy, až jsem měla obavu, že fotky nemohly vyjít dobře, když jsem měla pocit, že se pořád jen něčemu chlámu v záklonu 😀 Nechápu, jak se jí to podařilo, ale fotky jsou dokonalé, upřímné. Předčila moje očekávání. Až mě dojalo, co z toho focení dokázala vykouzlit, máme díky ní úžasnou památku na celý život, už teď se těším na další focení. DOPORUČUJU! … A ještě jednou moc DĚKUJU!

Vilma Kováčiková

MÁME ZA SEBOU 4 FOCENÍ

Na Moniku som narazila v jednej facebookovej skupine a keďže sa mi veľmi páčili jej fotky, okamžite som ju oslovila. Veľmi som ocenila komunikáciu – dohoda o termíne a mieste bola skvelá a čo sa dnes už nevidí často, aj dodržaná. Ako človek nie veľmi skúsený som však mala obavy, či budem vedieť aspoň trochu obstojne pózovať a ešte vačší strach som mala z toho, že fotenie bude prebiehať v trápnom tichu nakoľko sa pri nových ľuďch často necítim „vo svojej koži“. Všetko bolo ale absolútne zbytočné – prišla milá, usmievavá, ukecaná slečna s ktorou som sa cítila príjemne a ochotne ma nasmerovala k tomu, ako sa postaviť pred objektív. O tom, že fotky boli skvelé asi nemusím ani hovoriť – za to svedčí fakt, že od prvého fotenia sme absolvovali ešte niekoľko ďalších a dúfam, že nie posledných 🙂

Vojtěch Krejčí

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

S manželkou jsme naprosto spokojeni jak ze suprového předsvatebního focení tak i z foceni na svatbě. Vždy jsem si myslel, že jsem naprosto nefotogenický, ale Monča umí s foťákem zázraky. Všechny fotky jsou dokonalé. Čas strávený s Mončou během focení byl velmi příjemný a moc nás bavil. Za nás určitě doporučujeme!

Anna Hrazdilová

MÁME ZA SEBOU 3 FOCENÍ

S Mončou jsem fotila letos v říjnu už po několikáté a přijde mi, že je to jen lepší a lepší ♥ Z dřívějších solo portrétovek se letos staly těhotenské fotky, které dopadly naprosto dokonale a byl pro nás velký boj vybrat jen těch “pár” vítězných. Nemohli jsme si vybrat lépe!

Michaela Fiala

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Vybrat si Monču jako fotografku na naší svatbu bylo nejlepší rozhodnutí. U Monči máte pocit, že vás fotí vaše dlouholetá kamarádka a nemáte důvod být ani trošku nervózní. Monča splyne s davem a vykouzlí tak krásné a přirozené fotky, že i když si je prohlížím po sto padesáté, pořád mi z té nádhery padá brada. Pokud budu v budoucnu chtít zase nějaké fotky, mám jasno za kým půjdu.

Monika Hemzalová

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Hledala jsem fotografa na svatbu a při procházení všech různých webů mě zaujaly Mončiny fotky, byly tak přirozené a přitom originální. Po mém oslovení hned odepsala, domluvily jsme se na předsvatební focení, abychom se ošahaly a pak na náš den D. Musím pochválit za rychlou komunikaci a vyhovění požadavků na fotky. Ač se nerada fotím během párového focení to rychle utíkalo a byla legrace. Během celého svatebního dne jsem o Monči vůbec nevěděla. Dodání fotek bylo bleskové. S fotkami jsme moc spokojeni, barvy, detaily… Děkujeme.

Veronika Ježková

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Já, ani můj kluk (tedy teď už manžel) nejsme úplně extroverti, kteří by s potěšením pózovali před fotoaparátem. Proto jsme byli trochu nervózní – hlavně u předsvatebního párového focení. Byla to pro nás první fotozkušenost. Ale Monča je skvělá. Atmosféra byla přátelská, uvolněná a příjemná. A i když bylo počasí ryze podzimní (mrholilo), fotky vyšly nádherně! Monča to zkrátka umí, o tom žádná. Na svatbě byl Mončin přístup stejně milý a příjemný a fotky, které ze svatebního dne vznikly, chválí úplně všichni, kdo je viděli. Monča úplně přesně naplnila naše očekávání. Komunikace s ní navíc byla parádní, rychlá a bezproblémová. Moni, ještě jednou moc děkujeme!!!

Jana Pišínová

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Domluva super, rychlé, pohotové a srozumitelné odpovědi a bezproblémová komunikace. Přístup moc milej. Už od začátku potěšilo nabídnutí tykání, člověk se pak cítí rozhodně líp, je to osobitější. Rychlost focení rozhodně ocení každej chlap, jako ten můj. Samotný focení bylo uvolněný a přirozený (až na našeho psa teda). Oceňuju extrémně rychlé dodání hotových fotek, to jsem fakt nečekala, ještě, když vím, kolik to zabere času. Fotky jsou krásný, nádherný barvy!

Veronika Vejmolová

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Fotografku můžu vřele doporučit. Samotné focení bylo pro mě i pro přítele příjemný zážitek, za pouhou půl hodinu jsme měli moc pěkných fotek a oběma nám to přišlo jako pár minut. Oba jsme se dokázali uvolnit, přestože to bylo naše první společné focení! 

Petra Přívarová

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Panebožee! Nemám slov. Mončiiiii moc děkuju za úžasňácké fotky, na kterých si připadám jako největší bohyně… Vystihla mě přesně takovou, jaká jsem a jaká se cítím. Strávily jsme spolu podle mě skvělý čas focením a bavením se o naší společné vášní, kterou focení je. Musím uznat, že i přes to, že se před foťákem necítím úplně ve své kůži a nevím, co mám dělat… Bylo to skvělý a vznikly z toho poklady. Moc moc děkuju ještě jednou a asi po milionté, fotky jsou nádherné. Líbím se na nich sama sobě, což neříkám skoro nikdy! Jak řekla Moni, božskokvětá naprosto vystihuje naše focení, které nebylo vůbec lehké. Podnikly jsme docela bojovou cestu, ale stálo to za to. Pro fotky k Tobě bych si jela klidně i na druhou stranu republiky, nejen z Ostravy do Brna! Takže Monii, už teď se těším, že spolu zase něco vymyslíme! Jedno obrovitáááánské doporučení za mě!

Kristýna Pulpánová

MÁME ZA SEBOU 11 FOCENÍ

Pokud toužíte po přirozených, uvolněných a emocemi sršících fotkách, tak Monča je ta nejlepší volba. Focení s ní se během pár okamžiků promění v setkání s dlouholetou kamarádkou, kdy naprosto nevnímáte, že vzniká nejdokonalejší dokumentace vašich životů. Zachytila pro nás nejkrásnější vzpomínky v podobě chlupatých focení, párových, newborn a už i rodinného a určitě nekončíme. Určitě vřele doporučuji!

Kamila Liedermannová

MÁME ZA SEBOU 10 FOCENÍ

Focení s Mončou můžu každému doporučit. Pokaždé se fotí trochu jinak, improvizuje se a prostě nikdy to není nuda. A výsledkem jsou vždy krásné fotky, které si pak chce tisknout celá rodina. Při focení mi taky vždy dělají společnost Mončiny psice, které jsou pro mě psychickou oporou. Z celého srdce doporučuji! Monča dělá ty nejkrásnější fotky, na kterých to všem sluší!

Nikola Grygarová

MÁME ZA SEBOU 4 FOCENÍ

Monča je skutečná profesionálka. Nejen, že dělá nádherné fotky. Při focení se ke mně chovala jako ke královně. Držela kytku, pak deštník, přitom mi zvedala šaty, abych si je co nejméně ušpinila, sbírala mi ze šatů broučky z lesa… Šikovnější, obětavější a sympatičtější fotografku jsme si s manželem nemohli přát. MONČO, DĚKUJEME ZA VŠE.

Petra Čechová

MÁME ZA SEBOU 14 FOCENÍ

U Monči jsme byli na focení poprvé, ale určitě ne naposledy. Monča je velice profesionální fotografka, která má vše v malíku – dokáže poradit super pózy, nabídne příjemný pokec a krásné fotky! I když při focení moc nevyšlo počasí a byla docela kosa, tak výsledek byl naprosto úžasný. Doporučuji.

Zuzana & Tadeáš Salvetovi

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Komunikace během svatebních příprav byla na jedničku, i přes to, že byla spousta změn v programu kvůli stávající situaci (koronáč). Samotný průběh focení byl nad veškerá naše očekávání. Monča skvěle zapadla mezi nás a dodnes netušíme, jak vůbec některé momenty stihla zachytit. Občas s námi prováděla i psí kusy, a to doslova, skvěle totiž pracuje s lidmi i se čtyřnohými parťáky 😀 Monča je velice milá, vstřícná, dochvilná, nápomocná za všech situací a k tomu neskutečný profík. Kapitola sama o sobě byl balík s fotkami a fotoknihou, který nám od ní přišel. Všem naprosto vyrazil dech svou úžasností. Monču můžeme všem jen doporučit, práce s ní byla skvělá a zábavná a výsledky prostě BOŽÍ. Ještě jednou za vše moc děkujeme.

Petra Čapková

MÁME ZA SEBOU 1 FOCENÍ

Chci ti poděkovat za moc krásné fotky ze svatby. Je na nich zachyceno vše, a krásné párovky jsou přesně takové, v jaké jsem doufala…. Jsi kouzelník. Postupně je ukazujeme i rodině, jak je chvilka času a všem se taky moc líbí… I samotné balení, tištěné foto, flashka… Krásné překvapení!

Jolana Zapalová

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Moni, tak už sedím doma a koukám na fotky a zase bulím, tento týden tak po milionkráte. Ve středu, minulý týden, jsem s těma vysněnýma 35 let vytouženýma šatama asi koupila nějaké kouzlo a je nám s Benem velkou ctí a potěšením, že součástí toho kouzla jsi i ty, báječná holka, co nafotila tak krásný fotky, že zas bulím a bulím, jsem totálně šťastná a Moni, to každoroční stejné focení platí na léta dopředu, dokud tu budem všichni. Z celého srdce ti děkujeme a zůstaň takovádle.

Anna & Jan Vorlíčkovi

MÁME ZA SEBOU 2 FOCENÍ

Doporučuji! Monča je super a focení s ní je radost, i když zrovna nejste rádi středem pozornosti nebo neradi pózujete. Fotky jak z předsvatebního, tak i svatebního focení jsou nádherné! Monča dokáže úžasně zachytit atmosféru i momentky. Pokud bude příležitost, rádi jejích služeb znovu využijeme. Děkujeme.

error: Content is protected !!