Prvního října jsem vyrazila směr Mohelenský dvůr za svojí poslední svatbou v roce 2022. V tomto kouzelným místě jsem fotila už po druhé, a přestože to byla jiná svatba, rok i roční období, počasí bylo téměř totožný – zima, vítr, sychravo, déšť. Začínám mít pocit, že Mohelno (nebo možná já?) je nějaký prokletý nebo co, protože pokaždý, co tam jsem, ať už pracovně, nebo s rodinou na výletě, vždycky je tam počasí všelijaký : D Déšť-nedéšť, mám to tady moc ráda. Mohelenský dvůr je krásný útulný místo, který jistojistě poznáte vždy a všude díky ikonickým něhavratům. Jelikož tady věří, že láska prochází žaludkem, můžete se těšit na příjemný gastro zážitky. Mimo to ale tohle místo nabízí i rustikální a díky osvětlení i lehce intimní prostory pro konání svatební či jiné oslavy a starat se o vás a vaše hosty bude profesionální personál. Není tak divu, že se toto svatební místo na Vysočině drží na předních příčkách neoblíbenějších svatebních míst v České republice.

Prvního října jsem vyrazila směr Mohelenský dvůr za svojí poslední svatbou v roce 2022. V tomto kouzelným místě jsem fotila už po druhé, a přestože to byla svatba, rok i roční období, počasí bylo téměř totožný – zima, vítr, sychravo, déšť. Začínám mít pocit, že Mohelno (nebo možná já?) je nějaký prokletý nebo co, protože pokaždý, co tam jsem, ať už pracovně, nebo s rodinou na výletě, vždycky je tam počasí všelijaký : D Déšť-nedéšť, mám to tady moc ráda. Mohelenský dvůr je krásný útulný místo, který jistojistě poznáte vždy a všude díky ikonickým něhavratům. Jelikož tady věří, že láska prochází žaludkem, můžete se těšit na příjemný gastro zážitky. Mimo to ale tohle místo nabízí i rustikální a díky osvětlení i lehce intimní prostory pro konání svatební či jiné oslavy a starat se o vás a vaše hosty bude profesionální personál. Není tak divu, že se toto svatební místo na Vysočině drží na předních příčkách neoblíbenějších svatebních míst v České republice.

Pro svoji podzimní veselku si tohle svatební místo vybrali i Barča s Matějem a bylo to dokonalý! Jako milovník podzimní a podzimních svateb jsem byla opravdu nadšená. Navíc bylo super jet někam, kde už to člověk zná, zvlášť, když jde o tak prima místo. Barča je navíc kamarádka mojí dlouholeté kamarádky, která měla ten den roli svědkyně, takže maximálně win win záležitost. Z příprav jsem fotila jen chystání nevěsty, jelikož ženich už poletoval připraven a věnoval se hostům. U chystání se sešly skvělý ženy, panovala prima atmosféra plná smíchu, štěbetání, ale zároveň nervozity a očekávání. Mimo sebe chystala Barča i jejich dvě překrásný holčičky, který byly nastrojený naprosto rozkošný. Barča naproti tomu byla ve svých šatech ze svatebního salonu Bella totálně dechberoucí. A ty její dlouhatánský vlasy. Vůbec nezávidím, ani trochu.

Svatební obřad mimo skvělé jemné hudby doprovázela neuvěřitelná atmosféra, která byla plná dojetí a slz štěstí na všech stranách. Bylo to nádherný pozorovat a prožívat spolu s hosty. A o to nádhernější mít vůbec tu možnost být u toho a moct zachytit takovýto okamžiky. Během hostiny panovala příjemná party nálada a volnej program, kterej tu a tam něco zpestřilo, jako nějaká ta svatební hra nebo třeba házení kytice, který bylo vtipný, jelikož úspěšná chytačka ten rok chytila asi čtvrtou kytici : D Pro párový fotky jsme nemuseli nikam daleko, jelikož pár minut jízdy autem je Mohelenská hadcová step, což je moje oblíbený místo. Je to tady prostě nádherný. Tahle národní přírodní rezervace o rozloze sto hektarů patří k nejznámějším stepím na území České republiky. Je unikátní především svojí flórou a faunou. Prostředí, výhledy (i ten na jadernou elektrárnu Dukovany) jsou tady fakt skvělý a focení tady je čistá radost, kterou nám nezkazila ani zima a pršení.

Tenhle svatební den byl jedinečnej a nádhernej. Všechno plynulo hladce, doslova, jelikož i novomanželé jsou jménem Hladcí, haha. Sešli se neskutečně milí a sympatičtí hosti a já jsem tak nemohla jsem mít lepší zakončení svojí dvacetdvojkový svatební sezóny. Fakt ne. Díky, Barčo a Matěji, že jsem mohla být součástí a zachytit váš úžasnej den!

Místo: MOHELENSKÝ DVŮR | Šaty: SALON BELLA | Sweet bar & dort: DORTY JENNY 

mohelenský dvůj přípravy nevěsty
mohelenský dvůr svatba
svatba vysočina
svatba mohelenský dvůr
svatba vysočina
svatební dort dorty jenny
mohelenská hadcová step
focení vysočina
svatba vysočina
svatební fotograf vysočina
mohelenská hadcová step
svatební fotograf vysočina
svatba na vysočině
error: Content is protected !!