Nejrozkvetlejší svatba v KAMJINAM

Poslední červencová sobota roku 2021 patřila této česko-slovenské svatbě, která se odehrávala v KAMJINAM, což je krásný svatební místo v Brně. Celýmu areálu vévodí dřevo a zeleň. Je to moderní, přesto útulný zákoutí. Zkrátka taková malá oáza klidu, kde zapomenete, že jste ve velkoměstě. Co nejednoho svatebního hosta okouzlí, jsou krásný výhledy na rybník a okolní lesy. Takovým ikonickým symbolem KAMJINAM se stal netradiční dřevěnej taneční parket, kterej opravdu nezaměnitelně poznáte a zvlášť večer, když se trámy rozsvítí, je opravdu epickej. Zkrátka velmi fotofriendly. 

A mně se tady vdala moje spolužačka ze základky. A byla to ta nejrozkvetlejší svatba! Bylo to snad vůbec poprvý, co jsem to na svatbu měla autem asi 10 min, což byla vítaná změna po předchozí veselce, za kterou jsem se projela čtyři hodiny do Liberce, haha. Barču při jejím chystání doprovázely dvě nejdůležitější ženy v jejím životě – sestra a maminka, která teda svým vzhledem připomíná spíš starší ségru těchto dvou, nádherná žena. Baru si svoje šaty vybrala ve svatebním salonu Pilar, což je bývalá Hanna Zlín (než se své po svatbě přejmenovali), a kterej má, za mě, jedny z nejkrásnějších šatů, který u nás můžete najít. Potom, co do nich vklouzla, tak se proměnila v přenádhernou květinovou vílu. Ty šaty byly dokonalý. Jemný, vzdušný, posetý květinkama. Pecka.

Obřad vedla velice milá oddávající – evangelická farářka Martina Kadlecová, se kterou jsem se už na jedné svatbě potkala, bylo to tak příjemný opětovný setkání. Při obřadu hrál a zpíval sbor, ve kterým Barča od mala působila, to byla fakt pecka. Navíc je celá tahle banda děsně super. Celej obřad se nesl v duchu dojetí všech přítomných hostů a moc krásné atmosféry. A první pusa? Takhle to má vypadat! Když jsem před obřadem odchytila Michala, abych mu řekla, ať se nebojí Barču při prvním polibku třeba obejmout, nebo tak, že se často stává, že se na sebe čerství novomanželé jen vykloní, což je takový kostrbatý a neosobní, vůbec by mě nenapadlo, že do toho skočí takto po hlavě. Bylo to ale naprosto skvělý a měl by dělal kurzy prvních polibků : D Ano, milí ženichové, nebojte se svoje drahé polovičky drapnout a pořádně tak zpečetit vaše „ano“!

Svatbu Barči a Míši provázely květinky a přírodní prvky na každým kroku. Ať už šlo o krásnou kytici a výzdobu od Zahradního kvítí, sladkej bar, fotokoutek nebo třeba úžasnej rozkvetlej dort, kterej upekla Barči Ségra Kristýna, a na kterej rodičové poctivě sušili květy všech barev a velikostí. Až ho byla škoda jíst. Ale byl teda výbornej. Co bylo geniální, byla hra, kterou si pro novomažele připravili jejich přátelé, která spočívala ve hledání papírových hub, co během toho, kdy jsme zmizeli na chvíli pořídit láskofotky, poschovávali různě po areálu. Barča byla totiž za svobodna Houbová, a tak byla tahle hra opravdu geniální a obecně se celej den na houby nějak naráželo. První manželský fotky jsme vyjeli fotit k nedalekýmu rybníku a jeho okolí, který nabízelo krásný prostředí. 

Místo: Kamjinam | Šaty: SVATEBNÍ SALON PILAR | Květiny: Zahradní kvítí

Kamjinam Kamechy
Kamjinam Kamechy
Kamjinam Kamechy
Svatební fotograf Brno Kamjinam
Svatební fotograf Brno Kamjinam
Svatební fotograf Brno Kamjinam
Kamjinam svatba brno
Svatební fotograf Brno Kamjinam
Svatební fotograf Brno Kamjinam
Svatební fotograf Brno
Svatební fotograf Brno
Kamjinam Kamechy
Svatební fotograf Brno
Svatební fotograf Brno
Svatební fotograf Brno
Svatební fotograf Brno, Svatební salon Pilar
Svatební fotograf Brno
error: Content is protected !!