V polovině září 2022 jsem vyrazila do Rakouska, konkrétně směr hotel Seetalblick v Sankt Wolfgang, kde se rozhodli říct si svoje “ano”, v Lavanttalských Alpách, Míša s Markem — dobrodružný duše, který už spolu procestovali pořádnej kus světa. Když mi tehdy přišel mejl, ve kterým mi Míša psala o jejich svatbě, kterou plánují v Rakousku a jestli bych ji nechtěla nafotit, málem jsem se zvencla. Rakousko je láska a fotit tam svatbu, to je prostě sen. Navíc jim tam měla dělat společnost jejich švýcarská ovčanda a chlupatí svatebčánci jsou největší rozkošnost. No, nebudu lhát, byla jsem hned namotaná a potom, co jsme spolu prohodily několik emailů a zjistily jsme, že jsme na stejný vlně, bylo jasno. Jedu do Rakouska. Fotit svatbu. Můj splněnej sen. Uuuaáááááá. Potom, co si Míša bookla termín, jsem zbytek dne bulela jak želva. Ten pocit, že někomu vy a vaše práce stojíte za to, aby vám ji zaplatili spolu s cestou a ubytováním v zahraničí, to je prostě něco naprosto neskutečnýho, nepopsatelnýho a i dnes, když píšu tyhle řádky, mám slzy v očích a pořád nemůžu uvěřit tomu, že se to opravdu stalo. A děje. Že můžu, díky svým klientům, žít svůj sen. Živit se něčím, co miluju. Cestovat. Poznávat. Nádherný místa a ještě lepší lidi.

hotel seetalblick svatba v rakousku

Tahle malá rodinná svatébka se odehrávala v hotelu Seetalblick, což je nově zrekonstruovaný krásný místo, který najdete ve výšce 1 300 m na polosamotě. Je to moderní dizajnovčička, která je ale přesto neuvěřitelně útulná a milá. Seetalblick je rodinnej hotel, ve kterým se domluvíte německy, anglicky, ale taky, jelikož je majitelka Češka, i česky. Tohle místo objevili Míša s Márou vtipnou náhodou — když jsem se ptala Marka, jak na tenhle plácek přišli, tak říkal, že Rakousko měli jasný, a tak si vzal mapu a zapíchl prst tam, kde to moc neznali (jelikož ho mají projetý skoro celý skrz na skrz) a tak našli Seetlablick, kterej je učaroval stejně, jako jeho okolí a už to bylo.

Do manželství tahle zcestovalá dvojice pomyslně vykročila na dřevěným mostku s výhledem na Alpy. SEN. KRÁSA. NÁDHERA. Byla svatba v okruhu nejbližších a sešli se neskutečně milí a prima hosti. Dokonce jsem tam potkala svoji spolužačku ze základky (od školy jsme se neviděly), která se ukázala být nevěsty sestřenkou. Svět je malej : D Asi deset minut jízdy autem nad hotel jsou dvě úchvatný jezera – Kleiner WinterleitenseeGroßer Winterleitensee. A právě sem jsme se s novomanželi vydali pořídit novomanželský fotky. Doprovod nám dělala jejich psí slečna, která rozhodně nesměla chybět. Dalším doprovodem byly krásný dva stupně nad nulou, který už tak příjemný nebyly, haha. Jo, mrzly nám zadky, ale rozhodně to za to stálo! Obětovala bych klidně i nějaký ty prsty na nohou za příležitost tady fotit. Byl to naprosto nepopsatelnej víkend v nádherným prostředí a já nepřestanu být nikdy vděčná za to, jakou práci mám a jaký lidi si za mnou chodí pro svoje vzpomínky. Díky!

Místo: SEETALBLICK | Šaty: VERCHIA | Květiny: SVÍTÍ KVÍTÍ

austria wedding
austria wedding
austria wedding destination wedding photographer
svatba v rakousku
svatba v rakousku
svatba v rakousku
květiny svítí kvítí
svatební šaty verchia design
jezero Großer Winterleitensee
error: Content is protected !!