Kostka v poli a skvělej letní mejdan

Říká vám něco Kostka v poli? Je to parádní svatební místo na jižní Moravě. Kostku najdete kousek od Znojma jen tak stát uprostřed polí. Na samotě nikde. Kdo tohle místo nehledá, patrně ho nemá moc šancí najít. A to je na tom to krásný. Soukromí tady dostává úplně novej rozměr. Je tady neskutečnej klid a nikdo vaši party tak nebude rušit. A vaše party zase nebude rušit nikoho. Yaaasss. Kostka nabízí moderní prostředí a lehce industriální vibe. Ideální volba pro ty, který už omrzely romantický stodoly a vinný sklípky. No a ten bazén? Ten na letní svatbě prostě chceš!

Já jsem sem, doprostřed polí a luk, zavítala na konci srpna zdokumentovat nádhernou svatbu Péti a Adama, kteří si právě tohle zajímavý místo vybrali pro svůj start životní etapy pod společným příjmením. Den začal trochu divoce, kdy nás ráno zalila pořádná průtrž mračen. Slejvák nakonec ale ustal a zbytek dne se na nás smálo sluníčko a až v noci se ke svatební party přidala i šílená bouřka, kterou ale všichni ustáli ve zdraví a pařilo se nakonec až do brzkých ranních hodin.

Pro pořízení zamilovaných fotek čerstvých novomanželů jsme nemuseli nikam daleko, jelikož jsme se rozhodli fotit v areálu, kde jsme využili zajímavý obrovský okna, který sice už byly díky skokům do bazénu trochu zaliskaný (čest těm, co je předchozí den dobu leštili), příjezdovou cestu a taky stěnu, která fotky hodila do těžce minimalistickýho duchu a vypadalo to prostě skvěle. Den se potom nesl v duchu tance, veselí, všemožných svatebních her a nakonec vypukl pořádnej letní mejdan.

Místo: KOSTKA V POLI | Šaty: TY MOMENTY | Vizáž: RADKA ŠÁRNÍKOVÁ | Prsteny: ZLATNICTVÍ RÝDL | Květiny: ŘEZANKA | Catering: MATKY CATERING | Sweet bar & dort: KATEŘINA MATERNAVIVUNKA | Hudba: DJ RUDYS

vizážistka Radka Šárníková
svatba kostka v poli
svatba kostka v poli
svatba kostka v poli
svatební fotograf jižní morava
focení s prskavkami
svatební fotograf jižní morava
svatba kostka v poli
svatební fotograf jižní morava
svatba kostka v poli
prsteny rýdl
error: Content is protected !!