Pivovar filmových Postřižin a pořádná party hard

V půlce září si Kačka s Lukym – naši dlouholetí přátelé, řekli svý „ano“ a vybrali si pro to naprosto úžasnej Pivovar Dalešice známej taky jako pivovar filmových Postřižin. Přestože tradice vaření piva tady sahá až do 17. století, pivovar se proslavil v roce 1980, kdy se tady natáčeli právě známý Hrabalovy Postřižiny. Mimo prima party místa v prostorách pivovaru najdete taky Muzeum rakousko-uherského pivovarnictví. Zdejší pivo se vaří podle starýho pivovarskýho zákona. Mimo zajímavý vnitřní prostory nabízí toto (nejen) svatební místo na Vysočině i nádhernou zahradu, která celej pivovar obklopuje. Na tuhle svatbu jsem se extrémně těšila, jednak svatba přátel je prostě svatba přátel a bylo prima po delší době vyrazit na veselku i s mýma klukama, jelikož jsem byla nejen fotograf, ale taky host, my všichni. Ale taky jsem věděla, že to bude totální party hard.
A taky, že byla!

Přípravy Kačky bylo úplně senzační. Plný smíchu, vtípků a správnýho babince. A kameramana Lukáše, kterej sice trochu trhal dámskou jízdu, ale zábavu vůbec ne. Naopak. Záchvaty smíchu střídaly vlny dojetí a celý to bylo strašně přirozený a pohodový. No a fusekle s kachničkama? Nejvíc. Luky se naproti tomu chystal jen s kámošem. Velice vtipným momentem příprav ženicha byla kravata, kterou mu vázal kameraman, jelikož, jako většina ženichů, i Luky byl na tuto část zcela nepřipraven : D Svatební obřad proběhl v té nádherné zahradě. Romantickou atmosféru chvílema odlehčoval vítr, kterej se postaral o pár vtipných momentů aneb Kačky závoj všude. Zbytek dne byl pak ve znamení pořádnýho svatebního veselí. Jednomu z hostů jsem dokonce půjčovala svůj snubní prsten, aby si fotkou s nevěstou mohl vystřelit z příbuzných, haha. Při svatební hře mi zas svědek ženicha v rámci úkolu sebral botu. Prostě když se sejde fotograf pro každou špatnost a prima party, haha. Na párový fotky jsem Kačku s Lukym vytáhla do té zahrady. Ano, ta zahrada! Šaty ze svatebního salonu Tvůj Honeymoon, který si tam Kačka vybrala, jí nejen, že padly úplně senzačně, ale byly dokonalý. Navíc miluju satén a to, jak na fotkách vypadá. Perfektně to navíc doplňoval Lukyho oblek z Moliére, což jsou snad nejlepší obleky, který u nás můžete najít a myslím, že je člověk vždycky na první dobrou pozná, pokud jejich práci trochu zná. Tahle svatba na Vysočině byla opravdu jedinečná a já jsem moc ráda, že jsem mohla být, i s naší rodinkou, součástí týto jízdy.

Místo: Pivovar Dalešice | Šaty: Tvůj Honeymoon | Vizáž: Jolana Visage | Účes: Eliška Bombiczová | Květiny: Květy z louky | Oblek: Moliére | Video: Lukáš Kryštof Hromek | Dj: Sl@va

pivovar dalešice
pivovar dalešice
pivovar dalešice
moliere store
pivovar dalešice
svatební fotograf vysočina
svatební fotograf vysočina
svatba pivovar dalešice
svatba pivvoar dalešice
svatební fotograf vysočina
pivovar dalešice
pivvoar dalešice
svatební fotograf vysočina pivovar dalešice
svatební fotograf vysočina
svatební fotograf vysočina
svatební fotograf vysočina pivovar dalešice
pivovar dalešice
pivovar dalešice
error: Content is protected !!