Tvůj Honeymoon — grand opening

Ochoz u Brna, to je místo, kde nenajdete jen nespočet různých zajímavých výletů, ale taky se tady skrývá svatební salon Tvůj Honeymoon. Salon před lety založila Hanka – nadšenec do módy, krásy a taky moje kamarádka. Před pár lety jsem fotila svatbu v pivovaru filmových Postřižin v Dalešicích, kde si svoje ano řekli naši přátelé a Kačka měla šaty od Honeymoon. Nedlouho na to mě Hanička oslovila ohledně focení editorialu pro její salon, a protože jsme stejně narušený, táhneme to spolu doteď. Je to úžasná cílevědomá žena, která se rozhodla, že si svoje sny bude plnit. A taky girl boss, protože být máma podnikatelka je sakra těžký. Sama to moc dobře vím.

Tvůj Honeymoon je malej exkluzivní salon, kde panuje přátelská a pohodová atmosféra, budete obklopený nespočtem nádherných svatebních šatů a vybere si tady opravdu téměř každej, jelikož se nezaměřují pouze na „standardní“ velikosti, ale najdete tady šaty klidně i ve velikosti 50+. Což je úžasný, protože je to u nás pořád dost velkej problém. Svatební šaty si tady můžete zapůjčit nebo nechat ušít vám na míru. Po dobu vaší návštěvy a zkoušení vás bude obletovat maličkej vysmátej diblík, kterej vám poradí úplně se vším, co bude potřeba. Letos navíc Hani přišla se svojí vlastní kolekcí svatebních bot, takže tady najdete, mimo šatů, i botky všech možných tvarů, barev a velikostí podpatku.

No a jelikož se salonu daří a stávající prostory už praskaly ve švech, Hani se rozhodla svoje „mimčo“ přesunout a povznést zase o kus dál. A tak se jednu listopadovou sobotu konalo slavností otevření salonu Honeymoon. Já byla pozvaná coby host a samozřejmě jsem šla i s foťákem, protože bez něj nevycházím, haha. Otevíračka byla naprosto topová. Na akci se podílel úžasnej tým skvělých a talentovaných lidí, takže to ani jinak dopadnou nemohlo. Hřebem celýho večera byla módní přehlídka krásných šatů a takovou epickou třešničkou na dortu byla chvíle, kdy se modelky sebraly a ve svatebních šatech vtrhly do ulic s cedulí, že hledají manžela. To byl nářez. Totální. Jsem moc ráda, že jsem u toho mohla být!

Místo & šaty: TVŮJ HONEYMOON | Vizážistky: NICOL DYTRYCHKATEŘINA TROJKOVÁ | Manikúra: LUCIA ALBRECHTOVÁ | Dekorace: GALAWED | Koodrdinátorky: M&M EVENT AGENTURA | Oblek: SUITS UP | Sweet bar: B‑CAKEKACHNA DORTUJE | Čokoládky: NEJKRÁSNĚJŠÍ SVATBA | Catering: PENZION PASTUŠKA | Video: JIŘÍ URBAN | Modelky: PAVLÍNA MIKLOVÁ, VERONIKA KOČOVÁ, KAMILA VIKTOŘÍKOVÁ, TEREZA HAUSKNECHTOVÁANETA RESSLEROVÁ

svatební salon tvůj honeymoon
svatební salon tvůj honeymoon
tvůj honeymoon
svatební šaty tvůj honeymoon
svatební salon jižní morava
svatba vysočina
svatební salon tvůj honeymoon
vizážistka iveta jursová
svatební šaty tvůj honeymoon
svatební salon tvůj honeymoon
honeymoonshoes
salo tvůj honeymoon
error: Content is protected !!