Restaurace Tuskulum, kterou skrývá Lukov u Zlína, byla mým cílem první červencovou sobotu. Tohle epický místo si totiž vybrala Kačka a Jiří pro svoje “a žili šťastně až do smrti”. Musím říct, že mi tohle svatební místo naprosto vyrazilo dech. Je to nádherná zrekonstruovaná bývala šlechtická vila v tyrolským slohu — veliká, prostorná, božská a úplně nečekáte takovou parádu v, poměrně malý, dědině. Jedná se o rodinou záležitost, kde se budete cítit jako doma, čemuž napovídá název, v překladu totiž znamená “vlídný domov”. Tuskulum je fakt parádní záležitost a přesto, že není vyloženě na samotě, je tady neskutečnej klid a dostatek soukromí. Sál pojme bez potíží věší počet hostů a zbyde i dostatek místa na tanec. Co musím taky vypíchnout je skvělá obsluha — neuvěřitelně sehranej tým lidí, kterej kmital jak na běžícím páse a měl všecko perfektně zorganizovaný.

Svatba samotná byla B O Ž S K O K V Ě T Á. Sobota byla celá plná smíchu, lásky a skvělý atmosféry. Přípravy byly narvaný emocema a užili jsme si i spoustu srandy. Jako například, když jsem Jirkovi řekla, ať mi přijde říct, až bude tak na půl, že nafotíme i jeho přípravy a on to vzal poněkud doslovně : D Vyšlo navíc skvělý počasí, kdy přesto, že šlo o letní svatbu, nebylo vedro na padnutí, ale prostě takovej normální teplej letní den. Párový focení jsem si užila nejvíc, jak jsem mohla, jelikož nejen, že moji novomanželé souhlasili s místy focení, co jsem navrhla, ale Kačka byla ve svatebních šatech od Hanny naprosto úchvatná. Hotová lesní víla! Fotilo se jedna radost a byla jsem v pokušení svůj zamilovanej pár už zpátky nevrátit a prostě jen zbytek dne fotit to, co mezi sebou mají, protože je to něco nádhernýho. Odpoledne nám všem zpestřila cimbálová muzika Včelaran, která hrála snad spoustu mých oblíbených písniček a její působení si užily všechny přítomný generace. Večer už pak nechyběla pořádná party hardy. Zkrátka a dobře, veselka jak má být.

Místo: RESTAURACE TUSKULUM | Vizáž: LENKA VACULÍKOVÁ | Šaty: SVATEBNÍ SALON HANNA ZLÍN | Květiny & výzdoba: SRDCE VENKOVA | Sweet bar: KAVÁRNA BÁRKA | Muzika: CIMBÁLOVÁ MUZIKA VČELARAN | Hudba: DJ NA SVATBU

restaurace tuskulum lukov u zlína
restaurace tuskulum svatba zlínský kraj
svatební fotograf zlínský kraj
svatební fotograf zlínský kraj
svatební fotograf zlínský kraj
restaurace tuskulum
šaty svatební salon hanna zlín
svatba zlínský kraj
svatba zlínský kraj
svatební fotograf zlínský kraj
šaty svatební salon hanna zlín
šaty svatební salon hanna zlín
restaurace tuskulum
restaurace tuskulum
svatební fotograf zlínský kraj
error: Content is protected !!